„Cierpliwy i kamień ugotuje” – Mirosław Okniński ponownie prowokuje „Pudziana” [WIDEO]

„Cierpliwy i kamień ugotuje” to jedno z ulubionych powiedzeń Mariusza Pudzianowskiego (12-6), zwłaszcza w początkowej fazie przygody z mieszanymi sztukami walk. Powiedzenie to zdecydował się wykorzystać były trener „Pudziana” – Mirosław Okniński i w kolejnym wideo prowokuje on swojego byłego podopiecznego.

Trener Okniński jest niezwykle barwną postacią w polskim MMA i po raz kolejny dał temu dowód.

Poniżej przedstawiamy przygotowane przez niego wideo zatytułowane „Kuchenne Ewolucje”, w którym Mirosław Okniński prowokuje Pudzianowskiego:

Okniński jest obecnie trenerem Szymona Kołeckiego (6-1), który będzie rywalem „Pudziana” na marcowej gali KSW 47 w Łodzi.

Bilety na KSW 47 już w sprzedaży na eBilet.pl.

Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW między innymi Boba Sappa, Seana McCorkle’a, Oliego Thompsona, Rollesa Gracie, Jaya Silvę, Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. 41-latek ma na koncie też wygraną ze znakomitym judoką, złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Atlancie i legendą sportów walki nad Wisłą, Pawłem Nastulą. W marcu „Pudzian” będzie chciał dopisać do rekordu wygraną z kolejnym olimpijczykiem.

Szymon Kołecki wdarł się szturmem do świata MMA. Podziwiany i szanowany sztangista po zakończeniu kariery w sporcie, w którym sięgnął po srebrny i złoty medal Igrzysk Olimpijskich, postanowił spróbować swoich sił w MMA. Zadebiutował w klatce w marcu 2017 roku i przez niecałe dwa lata startów uzbierał imponujący rekord 6 zwycięstw i zaledwie jednej porażki. 36-latek z Polkowic wszystkie wygrane pojedynki kończył nokautami już w pierwszej rundzie. Starcie z Pudzianowskim będzie dla Kołeckiego debiutem w organizacji KSW.