MMA PLKSWPretendent do pasa ostro o Narkunie: Jest tylko długi, wolny i przewidywalny!

Pretendent do pasa ostro o Narkunie: Jest tylko długi, wolny i przewidywalny!

Już za niecałe 2 tygodnie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego organizacji KSW przystąpi Tomasz Narkun. „Żyrafa” przywita na polskiej ziemi Ibragima Chuzigaeva, który nie wydaje się zagrożony w starciu z Polakiem.

Narkun KSW

Tomasz Narkun (18-4) powraca do klatki KSW, aby szósty raz obronić tytułu kategorii półciężkiej. 32-latek ostatnio był widziany w klatce na KSW 60, gdzie przegrał walkę o miano podwójnego mistrza w starciu z mistrzem kategorii ciężkiej, Philem De Friesem. Była to druga porażka Polaka w konfrontacji z Brytyjczykiem.

Złoto dywizji półciężkiej pozostaje na półce od listopada 2020 roku, kiedy na KSW 56, Narkun pokonał Ivana Erslana.

„On jest tylko długi, wolny i przewidywalny”

Po pokonaniu Chorwata, matchmakerzy KSW długo szukali godnego przeciwnika dla Polaka, który w bezwzględny sposób odprawia każdego następnego oponenta. Żmudne starania w końcu się opłaciły, ponieważ kilka tygodni temu ukazała się informacja, że rywalem Narkuna będzie niebezpieczny Czeczen – Ibragim Czuzigaev (15-5).

30-latek to były zawodnik organizacji ACA, w której pokonywał m.in. Piotra Strusa. Aktualnie znajduje się on na fali sześciu zwycięstw z rzędu.

W trailerze pojedynku, na którego szali znajdzie się mistrzowski pas, Czeczen mocno dyskredytuje Polaka.

(…) Ciężko jest mi wskazać mocne strony Narkuna. Jest po prostu zwyczajnym, średnim zawodnikiem. Nie było jego walki, która zrobiłaby na mnie wrażenie. Jedynym jego osiągnięciem jest wygrana nad Mamedem. Jest tylko długi, wolny i przewidywalny (…)

Poniżej znajduje się cała zapowiedź:

Zobacz także:

Załęcki zapowiada nokaut: Zobaczycie, jak Alan nisko upada i jak będzie rozpierd**ony w pył!

Denis Załęcki jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem! ”Bad Boy” piątego lutego w Tauron Arenie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Rozwiązanie konfliktu zobaczymy na drugiej edycji High League.

High League 2: W tej walce będą dymy! Kwieciński i Załęcki wyjaśnią konflikt!

To będzie najgorętszy pojedynek gali HIGH 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków! W klatce swój konflikt wyjaśnią Alan “Alanik” Kwieciński i Denis “Bad Boy” Załęcki.

To się naprawdę dzieje! Marcin Najman chce walczyć z… Bobem Sappem, padło wyzwanie! [WIDEO]

Marcin Najman już w przeszłości wspominał o takim potencjalnym starciu. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube postanowił rzucić wyzwanie w kierunku… Boba Sappa (12-20) – swego czasu mocny kickboxer.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis