MMA PLK-1Chińczycy ustawili walkę mnicha Shaolin? Nokaut wygląda podejrzanie! [WIDEO]

Chińczycy ustawili walkę mnicha Shaolin? Nokaut wygląda podejrzanie! [WIDEO]

To wyglądało naprawdę dziwnie! Pojedynek w kick-boxingu wzbudził lawinę spekulacji. Mowa o starciu pomiędzy Yi Longiem (62-12-1, 24 KO), a Ayoubą Faizą. Mnich Shaolin kopnięciem na tułów znokautował rywala. Wśród wielu internautów pojawiło się głosy, że walka mogła zostać ustawiona.

Chiny

Co ciekawe w podobnych okolicznościach zakończył się co-main event gali Wu Lin Feng on Haihua Island. Wtedy w ringu zameldował się Wei Rui, który w dwie minuty znalazł sposób na pokonanie Moslema Lashanima.

Yi Long to znana i szanowana postać na świecie. Chińczyk w swojej długiej zawodowej karierze krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Sitthichai Sitsongpeenong, Buakaw Banchamek, Enriko Kehl czy ogromny Choi Hong-man. 

Dziwna sytuacja!

Kontrowersje pojawiły się po gali Wu Lin Feng on Haihua Island, która odbyła się w weekend. W walce wieczoru zobaczyliśmy start mnicha Shaolin. Yi Long kopnięciem na tułów znokautował reprezentanta Maroka – Ayouba Faiza.

Warto zaznaczyć, że kopnięcie nie wydawało się mocne. Z tego też powodu pojawiło się wiele komentarzy, że walka mogła zostać ustawiona. Ponadto realizatorzy nie wyemitowali powtórki z tej akcji.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość! Marcin Najman da mu walkę w MMA VIP?

Tak to prawda! Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość. Mowa o potencjalnej walce w organizacji Marcina Najmana – MMA VIP. Jest jeden warunek. 

Awantura podczas wywiadu! Kwieciński zaatakował byłego zawodnika… MMA VIP! [WIDEO] Widzieliście?

Alan Kwieciński nie wytrzymał podczas rozmowy z portalem TV Reklama. Zawodnik FAME MMA postanowił zwrócić uwagę uczestnikowi AlkoMaster. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany słów i rękoczynów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis