MMA PLNajnowszeKhamzat ChimaevChimaev tuż po walce: Pozabijam wszystkich twoich ludzi! To jest Czeczenia skur***ynu! [WIDEO]

Khamzat Chimaev (12-0) i jego pierwsze słowa po kolejnym kapitalnym zwycięstwie. ”Borz” był cały w emocjach! Pewne jest jedno – tu jest ogromna pewność siebie.

Chimaev

28-latek przestrzelił z wagą i z tego też powodu widzieliśmy duże roszady w karcie walk UFC 279. ”Borz” ostatecznie zmierzył się z Kevinem Hollandem, a walka została zakontraktowana na dystansie 5-rund. Chimaev potrzebował zaledwie dwóch minut i 13-sekund na poddanie Amerykanina. To szóste zwycięstwo Chimaeva w największej organizacji na świecie.

Tak to wyglądało:

Pierwsze słowa Chimaeva po zwycięstwie!

Khamzat Chimaev (12-0) jest pewny swego! ”Borz” był cały w emocjach po szybkim zwycięstwie na gali UFC 279.

I co teraz zrobisz? Powiedz coś! Pozabijam wszystkich twoich ludzi. To jest Czeczenia skur***ynu! Jestem najbardziej niebezpiecznym gościem tutaj! Pozabijam wszystkich! Bóg jest wielki! Zabiłem tego gościa i idę po was wszystkich. Jestem tu i czekam na was, mogę walczyć z nimi dwoma na raz, dawać ich tutaj! Nikt mnie nie powstrzyma, jestem gotów umrzeć w klatce! Jeśli umrę to umrę tutaj, nigdy nie opuszczę tej klatki, to teraz jest mój dom!

Sami zobaczcie:

Łukasz Jurkowski doświadczony zawodnik MMA i uznany komentator na twitterze skomentował sobotni start Damiana Janikowskiego (7-5). Popularny ”Juras” uważa, że w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie rewanżowy pojedynek. Ponadto Jurkowski ocenił sytuację i zaznaczył, że jego zdaniem było klepanie.

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie! Co wy na to?

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.