MMA PLKhamzat ChimaevChimaev ma za sobą kolejny sparing z Ramzanem Kadyrovem! Gwiazda UFC odklepała! [WIDEO]

Chimaev ma za sobą kolejny sparing z Ramzanem Kadyrovem! Gwiazda UFC odklepała! [WIDEO]

Khamzat Chimaev (12-0) to zawodnik MMA, który w krótkim czasie zyskał popularność. ”Borz” udowodnił swoimi startami, że ma ogromny potencjał sportowy. Mimo wszystko przy wspomnianym zawodniku pojawiają się spore kontrowersje. Podobnie jest teraz, bowiem w mediach społecznościowych ukazał się kolejny sparing z Ramzanem Kadyrovem.

Chimaev

28-latek w poprzednim roku odnotował dwa pojedynki. Podczas UFC 273 stanął przed największym testem w dotychczasowej karierze. Khamzat po 3-rundowej wojnie pokonał jednogłośną decyzją sędziów mocnego Gilberta Burnsa. Chimaev w tym starciu miał sporo problemów, ale udało mu się wytrwać ciężkie chwile i ostatecznie przechylić szalę na swoją korzyść.

Ostatni start miał miejsce we wrześniu, gdy ostatecznie zmierzył się z Kevinem Hollandem. Khamzat reprezentujący Szwecję potrzebował dwóch minut i 13 sekund na poddanie Amerykanina.

Jest nowe nagranie!

W mediach społecznościowych pojawiło się nowe nagranie ze sparingu Khamzata Chimaeva z Ramzanem Kadryovem. Kadyrov obalił gwiazdę UFC i poddał go w parterze.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis