MMA PLHighleagueChic ostro o walce Bomby z Murańskim: Chyba postawili i zarobili podwójnie hajs! Leszcz barowy!

Chic ostro o walce Bomby z Murańskim: Chyba postawili i zarobili podwójnie hajs! Leszcz barowy!

Tomasz Chic w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o Pawła Bombę, o którym już w przeszłości wypowiadał się w nieprzychylnych słowach. Było też pytanie o ostatnią walkę Pawła z Mateuszem Murańskim, która odbyła się na gali High League 5 w Łodzi.

Chic

Tomasz na swoim koncie ma dwie walki w organizacji MMA VIP. Ostatnie starcie miało miejsce na czwartej edycji, przy której było dużo zamieszania. Zmiana daty i lokalizacji. Wszystko po tym jak ogłoszono bossa federacji – Andrzeja Zielińskiego ps. ”Słowik”! Chic zmierzył się z Andrzejem Żuromskim i już w pierwszej rundzie widzieliśmy ciężki nokaut.

Chic w debiucie wystąpił w Częstochowie, gdzie musiał uznać wyższość Krystiana Pudzianowskiego.

Chic: Dla mnie to jest plastikowe pokolenie!

Tomasz Chic w rozmowie z portalem TV Reklama ponownie został zapytany o Pawła Bombę.

Nie mam pojęcia. Wiesz co – on się, kiedyś tam zes*** do mnie. Brzydko mnie nazwał. Ja nie odnoszę się do tego. Dla mnie to jest plastikowe pokolenie (…_ Powiedział, że jestem p****. Była kolejka. Powiem brzydko – Nadia dobrze wiesz jak było, wiesz jak jest. Mogę to powiedzieć brzydko? Jest kolejka do mojego k**** Pawełku. Chciałbyś być na moim miejscu. Mnie to nie interesuje. Ja się nie zadawałem z pro****, mi pro**** płaciły, to nie ja płaciłem pro****, dziękuję bardzo.

Chic również krótko skomentował ostatnią walkę Bomby z Mateuszem Murańskim.

Oni chyba postawili/zrobili zakład na fortunie i zarobili podwójnie hajs. To jest nieprawdopodobne, to jest przecież leszcz barowy.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Khalidov mocno o rewanżu z Soldiciem: Ja za nim biegać nie będę! Pokazał charakter w debiucie! Co wy na to?

Mamed Khalidov pojawił się w dzisiejszym odcinku ”Oktagon Live” w Kanale Sportowym, gdzie został poruszony temat potencjalnego rewanżu z Roberto Soldiciem. Maciej Turski (jeden z prowadzących programu) zapytał legendę KSW ostatnią wypowiedź Martina Lewandowskiego.

Misiek z Nadarzyna o ostatniej kontuzji Murana: Co Ty ślepy jesteś! Nie widzisz tych oczu?

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem został również zapytany o ostatnie starcie Mateusza Murańskiego. ”Muran” w swoje urodziny zadebiutował w kolejnej freakowej organizacji. Mateusz podczas High League 5 w Łodzi skrzyżował rękawice z Pawłem Bombą w formule K-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis