MMA PLArchiwumMMAChciał zaskoczyć kolanem z wyskoku! To nie był dobry pomysł, nokaut po 4 sekundach! [WIDEO]

Chciał zaskoczyć kolanem z wyskoku! To nie był dobry pomysł, nokaut po 4 sekundach! [WIDEO]

W poprzednią sobotę w Brazylii, a dokładnie w Fortaleza odbyła się gala Acesso MMA 3, gdzie zobaczyliśmy efektowny nokaut. Jeden z zawodników chciał pokazał się z świetnej strony od pierwszych sekund walki. Z tego też powodu od razu rzucił się na rywala z kolanem z wyskoku – w tym przypadku to nie był dobry pomysł.

Nokaut

Na tej gali odbyło się jedenaście pojedynków – wszystkie w formule MMA. Nie brakowało innych efektownych skończeń oraz walki, która zakończyła się po niecałej minucie.

Mowa o kategorii piórkowej, w której Salomão Albuquerque (2-0) potrzebował zaledwie 37-sekund na znokautowanie rodaka Gersona Almeidę (0-1).

4 sekundy!

Tyle trwała walka na gali Acesso MMA 3 w Brazylii. W kategorii półciężkiej  Xiko Loko (1-0) zmierzył się z rodakiem Iury Silvą (0-1).

Silva chciał zaskoczyć swojego przeciwnika już w pierwszych sekundach walki. Brazylijczyk wyskoczył z kolanem z wyskoku, ale rywal był przygotowany na taką akcję. Pojedynek zakończył się nokautem już po 4 sekundach!

Tak oto również całe wydarzenie opisała organizacja w mediach społecznościowych:

Fortaleza była gospodarzem 3. edycji gali Acesso MMA, której celem było ujawnienie nowych talentów w tym sporcie w stanie Ceará. Odbywające się po raz pierwszy w Aécio de Borba Gymnasium, regionalne wydarzenie obejmowało walki pomiędzy 20 sportowcami Wydarzenie, mające charakter społeczny, powitało 20 regionalnych sportowców mieszkających w Fortalezie, z których większość pochodziła z projektów społecznych i o niskich dochodach. “Acesso MMA to jedno z niewielu wydarzeń w stanie Ceará, które inwestuje w sportowców amatorów. “Rozumiemy, że inwestowanie w oddolne aspekty tego sportu dzisiaj jest tym, co zagwarantuje bardziej profesjonalny rozwój w przyszłości” – twierdzą organizatorzy. Oprócz walk amatorskich, wydarzenie było również częścią trzeciej edycji Pingol Fighting Championship (PFC), która zgromadzi niektórych wpływowych zawodników z Ceará w meczach bokserskich. Wśród nich są Pingolino, Taxista das Estrelas, Barbeiro, Bingulim i Tanajura (PMF). Integracja była również na porządku dziennym wydarzenia, w którym uczestniczyli sportowcy niepełnosprawni.

Wspomniany nokaut:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis