MMA PLUFCChciał walczyć o kontrakt z UFC, ale rekordowo przestrzelił wagę! Po wszystkim… pokazał bicepsy [WIDEO]

Chciał walczyć o kontrakt z UFC, ale rekordowo przestrzelił wagę! Po wszystkim… pokazał bicepsy [WIDEO]

To co się wydarzyło w poniedziałkowej sesji ważenia zawodników przed show Dana White’s Contender Series 47 przeszło najśmielsze oczekiwania. Jeden z uczestników, który chciał walczyć o kontrakt z UFC rekordowo przestrzelił wagę.

Chciał walczyć o kontrakt z UFC

Po wszystkim natomiast pokazał napięte bicepsy, będąc pewnym, że wejdzie do klatki podczas jutrzejszej mini gali.

Chciał walczyć o kontrakt z UFC, ale rekordowo przestrzelił wagę

Chodzi o Williana Souzę, który miał zmierzyć się z Faridem Basharatem w limicie wagi koguciej (do 136 funtów). Podczas ważenia przed imprezą, gdzie ci zawodnicy mieli się zmierzyć okazało się, że mają oni wagę przynależną do dwóch innych dywizji.

Basharat wniósł na wagę umowne 136 funtów, natomiast Souza zmieścił się w limicie, ale kategorii wyższej – piórkowej, wnosząc aż 146 funtów.

Jest to rekord jeśli chodzi o przestrzelenie wagi w całej historii show Dana White’s Contender Series. Wcześniejszy rekord należał bowiem do Victora Reyny, który wniósł na wagę o siedem funtów ponad limit.

Po tak dużej dysproporcji wagowej Komisja Sportowa Stanu Nevada zdecydowała się usunąć tę walkę z rozpiski wydarzenia.

Zobacz także:

Tomasz Sarara o Różalskim: Nie wróci do takiej formy, w jakiej chciałbym go zapamiętać!

Tomasz Sarara już dwudziestego sierpnia wraca do klatki i stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Uznany kick-boxer w naszym kraju w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o ostatni pojedynek Marcina Różalskiego. Sarara zapewnia, że popularny ”Różal” nie wróci już do takiej formy – w jakiej chciałby go oglądać.

Najman chce wyjaśnić aferę z Mateuszem Murańskim: Dowiemy się dokąd ta gangrena płynęła!

Marcin Najman jest pewny siebie! ”El Testosteron” na swoim YouTubie zamieścił wideo, w którym zapewnia, że śledzi pytania widzów, a oni liczą na wyjaśnienie ”afery pływackiej”. Były pięściarz zapewnia i gwarantuje, że wyjaśni aferę i wszyscy dowiedzą się dokąd płynął Mateusz Murański. Trzeba przyznać, że ”El Testosteron” ponownie dymi, a ten filmik na pewno nie spodoba się Murańskiemu.

Zawodniczka KSW o FAME MMA: To tak jakbym się denerwowała, że aktorzy zarabiają więcej!

Anita Bekus (6-2) na insta stories odpowiadała na pytania widzów. Zawodniczka KSW została zapytana o swoje podejście do organizacji FAME MMA. 31-latka zapewnia, że wspomniany projekt ją nie interesuje, lecz nie ma nic przeciwko. Wspomniała również o zarobkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis