MMA PLCiekawostkiCharlize Theron krytykuje Stevena Seagala, nazywa go człowiekiem, który nie umie się bić

Charlize Theron krytykuje Stevena Seagala, nazywa go człowiekiem, który nie umie się bić

Charlize Theron to popularna amerykańska aktora, zdobywczyni wielu nagród filmowych, w tym Oskara. Amerykanka w jednym z najnowszych wywiadów krytykuje Stevena Seagala, którego nazywa człowiekiem, który nie umie się bić. Odnosi się także do jego podejścia do kobiet.

Steven Seagal to amerykański aktor, który popularność zyskał w latach 90. Był on jednym z tych aktorów, którzy kojarzyli się z filmami akcji. Jako specjalista od aikido, judo i kendo, Seagal uchodził za specjalistę od bijatyk. Opinię tę jednak przez lata obalano, a teraz kolejny krytyczny głos w jego kierunku skierowała Charlize Theron.

Charlize Theron krytykuje Stevena Seagala, nazywa go człowiekiem, który nie umie się bić

Theron gościła w radiu Howard Sterna, gdzie promowała swój najnowszy film “The Old Guard”, w którym wystąpiła. Rozmowa przeniosła się na temat scen walki. Amerykanka uchodzi w środowisku za aktorkę, która chętnie ogrywa rolę w bijatykach w filmach, w których bierze udział i rzadko korzysta z usług dublerów.

Na pytanie o źródło nauki w scenach walki, Theron opowiedziała, że ogląda w internecie pojedynki zawodników, w tym zawodników MMA i przy okazji zaatakowała Seagala:

“W nocy oglądam walki zawodników, albo przeglądam walki uliczne, a wtedy zawsze trafię tez na jakieś wideo z walką Seagala, który niby “walczy” w Japonii, a tak naprawdę to nie jest żadna walka. Ten gruby facet po prostu popycha ludzi. On nie umie się bić. Ma nadwagę i próbuje walczyć na gołe pięści, ale robi to w niedorzeczny sposób. Popycha przeciwników, to wszystko co robi.”

Niechęć Charlize Theron do Stevena Seagala ma większe podłoże. Amerykański aktor w przeszłości był oskarżany o molestowanie seksualne i przedmiotowe traktowanie kobiet. Theron uważa go za osobnika, który “nie jest przyjazny kobietom”, co przekłada się do chętnej krytyki jego osoby w mediach.

Poniżej zamieszczamy fragment seminarium ze Stevenem Seagalem, z którego sami będziecie mogli wyciągnąć wnioski czy Theron ma słuszne zdanie o sposobie walki Amerykanina:

Zobacz także:

Pięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Niewiele osób jest w stanie w to uwierzyć, ale amerykański pięściarz już piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno zestawiano go z mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą!

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.