MMA PLConor McGregorCharles Oliveira odmówił walki z… Islamem Makhachevem! Conor McGregor dalej w grze?

Charles Oliveira odmówił walki z… Islamem Makhachevem! Conor McGregor dalej w grze?

W październiku w Abu Zabi mogło dojść do hitowej walki w wadze lekkiej pomiędzy Charlesem Oliveirą (33-8), a Islamem Makhachevem (22-1). Ostatecznie reprezentant Brazylii postanowił odmówić. Dhiego Lima trener Oliveiry zdradził powód!

Charles

30-latek ma nadzieje, że w kolejnym pojedynku dostanie upragnioną szansę mistrzowską. Islam po pierwszej zawodowej przegranej odnotował dziesięć zwycięstw z rzędu – w tym sześć zakończył przed czasem. Wielu kibiców podkreśla, że Islam nie walczył ze ścisłą czołówką – tylko pytanie czy jest to jego wina? Makhachev stawał przed każdym wyzwaniem i test zdawał na ocenę bardzo dobrą – jak nie celującą.

Islam w poprzednim roku przed czasem odprawiał Drewa Dobera, Thiago Moisesa i Dana Hookera. Ostatnie starcie Makhachev odnotował w lutym, gdy po niecałych 4-minutach zdemolował Bobby Greena. Twardy reprezentant USA w tym starciu nie miał nic do powiedzenia!

Charles Oliveira odmówił!

Jak się okazuje Charles Oliveira (33-8) postanowił odmówić walki z Islamem Makhachevem (22-1) w Abu Zabi. Trener Dhiego Lima postanowił wytłumaczył całą sytuację – w rozmowie z AG Fight.

Dlaczego mielibyśmy walczyć na terenie Makhacheva? Popatrzcie na wszystko, czego dokonał Charles, popatrzcie na historię. Dlaczego nie pozwolić Charlesowi, aby walczył, gdzie zechce? Dlaczego nie dać nam możliwości walki w Brazylii? Musi być neutralne miejsce? Dobra, to zróbmy tę walkę w Nowym Jorku. Gdyby to był McGregor, walczylibyśmy w Irlandii, bo McGregor też zapisał się na kartach historii. Dlaczego mielibyśmy jechać do Abu Zabi w październiku? O wiele wcześniej niż przywykliśmy do walki. W innej strefie czasowej, która nie jest strefą Charlesa. 

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Czy w tej sytuacji walka Charlesa Oliveiry (33-8) z Conorem McGregorem (22-6) jest coraz bardziej realna? Tego nie możemy wykluczyć! Brazylijczyk już parokrotnie wspominał, że jest gotowy i chętny na takie zestawienie.

Zobacz także:

Pudzianowski vs Soldić na horyzoncie?! “Pudzian” się zgłasza, “Robocop” odpowiada!

Czy dojdzie do walki Pudzianowski vs Soldić na KSW? Ta propozycja z pewnością zagrzałaby kibiców MMA. “Robocop” na Instagramie zapytał się, kto powinien być jego kolejnym rywalem. Polak od razu zgłosi się na ochotnika. Nie obeszło się także bez odpowiedzi Chorwata.

PRIME 2: Od czego masz głowę? Uderzam nią! Niecodzienny F2F między Bagietką a Jasiem Kapelą [WIDEO]

To było coś niecodziennego! Wczoraj odbył się program ZADYMA przed galą PRIME 2: KOSMOS, w którym udział wzięli uczestnicy najbliższej gali – Bagietka, Dominika Rybak, Jaś Kapela i Skolim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis