MMA PLTomasz NarkunChallenge wśród zawodników MMA! Potrzebna jest pomoc!

Challenge wśród zawodników MMA! Potrzebna jest pomoc!

Warto pomagać! Wśród zawodników MMA trwa challenge ”Wojownicy dla wojownika Fabianka”. Jako pierwszy Michał Fijałka (16-7-1), który już w tym momencie nominował mistrza KSW w wadze półciężkiej – Tomasza Narkuna (18-3) oraz prospekta Łukasza Sudolskiego (8-0).

”Sztanga” w MMA zadebiutował w 2007 roku – przez ten czas odnotował 24 pojedynki. Fijałka walczył w największych organizacjach w naszym kraju. Dwa pojedynki w KSW oraz dwa w MMA ATTACK. 37-latek w swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Jiri Prochazka czy Yoel Romero – tak to ci sami zawodnicy, którzy odnoszą/odnieśli sukcesy w UFC!

Potrzebna jest pomoc!

Michał Fijałka (16-7-1) wpadł na pomysł challengu wśród zawodników MMA. ”Sztanga” ma nadzieję, że uda się pomóc 2-letniemu Fabianowi z Rudy Śląskiej. Pomagajmy!

Kochani !2-letni Fabian z Rudy Śl. codziennie toczy walkę z przeciwnikiem silniejszym, niż kiedykolwiek udało Wam się spotkać na ringu czy w życiu.Operacja serca oraz przeszczep wątroby w USA może kosztować nawet 10 mln złotych.Proszę Was, pokażmy Fabiankowi jak ma walczyć by zwyciężyć.Zapraszam do nagrania filmów wszystkich zawodników sportów walki o wielkich sercach i dalszą pomoc oraz nominacje kolejnych osób. Razem wygramy tę walkę! Do challengu #WojownicydlaWojownikaFabianka nominuję:zapraszam do zabawy Tomasz NarkunŁukasz Sudolskiwww.siepomaga.pl/fabian

Kochani!2-letni Fabian z Rudy Śl. codziennie toczy walkę z przeciwnikiem silniejszym, niż kiedykolwiek udało Wam się spotkać na ringu czy w życiu.Operacja serca oraz przeszczep wątroby w USA może kosztować nawet 10 mln złotych.Proszę Was, pokażmy Fabiankowi jak ma walczyć by zwyciężyć.Zapraszam do nagrania filmów wszystkich zawodników sportów walki o wielkich sercach i dalszą pomoc oraz nominacje kolejnych osób. Razem wygramy tę walkę! Do challengu #WojownicydlaWojownikaFabianka nominuję:zapraszam do zabawy Tomasz Narkun Łukasz Sudolskiwww.siepomaga.pl/fabian

Posted by Michał Fijałka on Thursday, January 21, 2021

Zobacz także:

Fedor Emelianenko został przewieziony do szpitala! Widzieliście tą informację?

Legendarny Rosjanin przewieziony do szpitala. Fedor Emelianenko ma koronawirusa

Zawodnik UFC ostro starł się z policjantem! Jak to oceniacie?

Darren Till się zdenerwował. Chodzi o maseczkę – sami zobaczcie