MMA PLCiekawostkiChael Sonnen zabawił się w Jona Jonesa. Postawiono mu zarzuty pobicia w hotelu i wyprowadziła go policja [WIDEO]

Chael Sonnen zabawił się w Jona Jonesa. Postawiono mu zarzuty pobicia w hotelu i wyprowadziła go policja [WIDEO]

Wygląda na to, że Chael Sonnen zabawił się w Jona Jonesa, który w niedalekiej przeszłości miał podobne problemy. Amerykanin i były rywal “Bonesa” w walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej narozrabiał w hotelu w Las Vegas.

Chael Sonnen

Informację o bójce z udziałem Sonnena podał portal TMZ Sports, który na sowim kanale w mediach społecznościowych zamieścił też uwieczniony moment z aresztowania byłego już zawodnika UFC, a obecnie analityka i komentatora walk.

Chael Sonnen zabawił się w Jona Jonesa. Postawiono mu zarzuty pobicia w hotelu i wyprowadziła go policja [WIDEO]

Według informacji, które docierają do nas ze wspomnianego portalu wynika, że Chael Sonnen usłyszał zarzuty pięciokrotnego pobicia.

Sytuacja miała miejsce w hotelu Four Seasons około godz. 19:00. Wówczas para gości widziała Chaela Sonnena dobijającego się do zamkniętych drzwi. Kiedy zwrócono mu uwagę na głośne i agresywne zachowanie, Sonnen miał rzucić się na mężczyznę tak, jak kiedyś na nogi Andersona Silvy w ich pierwszej walce.

Sonnen miał z łatwością pobić mężczyznę, ale wobec krzyków kobiety nie miał szans na ukrycie incydentu.

Po Sonnena przybiegli ochroniarze, którzy przekazali go policji.

Na ten moment wiadomo, że Chael Sonnen nie został aresztowany, a jedynie przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przez niego przestępstwa. Jego sprawa będzie badana w niedalekiej przyszłości.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis