MMA PLNajnowszePrime MMACezary Oleksiejczuk nie ma rywala na PRIME 9. Jego brat zdradza: Z tą walką może wyjść lipa

Cezary Oleksiejczuk nie ma rywala na PRIME 9. Jego brat zdradza: Z tą walką może wyjść lipa

Cezary Oleksiejczuk swoją najbliższą walkę ma stoczyć na gali PRIME 9. Problem w tym, że na niecały miesiąc przed występem nadal nie ma rywala.

Cezary Oleksiejczyk nie ma rywala na PRIME 9

Gala PRIME 9 zaplanowana jest na dzień 3 sierpnia we Wrocławiu, w tamtejszej Hali Orbita. W walce wieczoru kibice mają zobaczyć kolejne starcie Jacka Murańskiego z Pawłem “Prezesem” Jóźwiakiem.

W karcie walk tego wydarzenia znajdują się także inne znane postacie ze świata freaków jak: Rafonix, Daniel Magical, Gocha Magical, Kaczor BRS czy Czarny Polak.

Cezary Oleksiejczuk nie ma rywala na PRIME 9. Jego brat zdradza: Z tą walką może wyjść lipa

Wśród tej zważonej śmietanki freakowej znajduje się także były mistrz FEN – Cezary Oleksiejczuk. Młodszy ze znanych w naszym kraju braci ma być jednym z bohaterów niecodziennej walki sportowej na gali PRIME 9.

Problem w tym, że Oleksiejczuk nadal nie ma rywala, a jego brat – Michał zdradził nawet, że do starcia z udziałem Cezarego Oleksiejczuka może nie dojść:

“Nie ma,z tą walką może wyjść lipa.” – napisał w serwisie X:

Nam na ten moment pozostaje jedynie czekać na konkrety w sprawie występu Cezarego Oleksiejczuka na PRIME 9. Jak myślicie, czy finalnie dojdzie do jego walki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis