MMA PLCezary OleksiejczukCezary Oleksiejczuk o końcu współpracy z trenerem Oknińskim: Mam żal za sposób w jaki to ogłosił

Cezary Oleksiejczuk o końcu współpracy z trenerem Oknińskim: Mam żal za sposób w jaki to ogłosił

Nowokoronowany mistrz wagi półśredniej FEN Cezary Oleksiejczuk gościł wczoraj w programie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedział m.in. o zakończeniu współpracy z Akademią Sportów Walki Wilanów, gdzie głównym trenerem i właścicielem jest trener Mirosław Okniński.

Cezary Oleksiejczuk

Przypominamy, że trener Okniński zerwał współpracę z braćmi Oleksiejczuk tuż po walce młodszego z braci na FEN 37, gdzie ten zdobył pas mistrzowski.

Zakończenie współpracy ogłoszono w mediach społecznościowych, czyli zgodnie z duchem czasu.

Cezary Oleksiejczuk o końcu współpracy z trenerem Oknińskim: Mam żal za sposób w jaki to ogłosił

Widać, że na linii bracia Oleksiejczuk-Mirosław Okniński nie układało się ostatnio dobrze, a czarę goryczy przelał nowy mistrz FEN, który w taki sposób skomentował zakończenie współpracy z ASWW:

“Każdy by miał żal do tej formy w jaki trener się z nami pożegnał, bo przepracowaliśmy kilka ładnych lat, przerobiliśmy setki godzin na macie i wydaje mi się, że trzeba było się spotkać, porozmawiać i rozstać się w zgodzie, a nie zrywać kontakt i współpracę na Facebooku i wypisywać różne rzeczy, a także porównywać nas do tumanów. To mega słabe. Mamy żal do trenera, bo kilka lat ładnych spędziliśmy razem i jakby nie było, to trzeba było rozstać się w zgodzie.”

Cezary Oleksiejczuk opowiedział też o kulisach kłótni między trenerem Mirosławem Oknińskim a Michałem Oleksiejczukiem, która zaczęła się jeszcze w szatni przed walką na FEN 37:

“Wyszła kłótnia przed samą walką. Trener nie chciał wejść do mnie do narożnika, do walki mistrzowskiego. To też mnie zabolało, to mnie rozbiło. Co do samej walki, to słuchałem się Michała, brnąłem w to co mówi i jak widać, mamy dzisiaj sukces.”

Całość do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis