MMA PLNajnowszeMMACAVEMMA 2: Michał ”Wampir” Pasternak kontra Adam Kowalski w walce wieczoru!

CAVEMMA 2: Michał ”Wampir” Pasternak kontra Adam Kowalski w walce wieczoru!

Śląska organizacja CAVEMMA ogłosiła walkę wieczoru drugiej gali, która odbędzie się 13 stycznia 2023 roku w Jastrzębiu Zdroju. Główną atrakcją imprezy będzie pojedynek dwóch bardzo mocnych zawodników występujących na co dzień w kategorii półciężkiej – Michał “Wampir” Pasternak (16-8) zmierzy się z Adamem Kowalskim (13-7-1). Który z weteranów polskiego MMA opuści klatkę zwycięski? 

Pasternak

Na pierwszej gali CAVEMMA, która odbyła się w czerwcu w Jaworznie kibice zobaczyli siedem mocnych zawodowych potyczek. W walce wieczoru Piotr Poniedziałek (8-2) znokautował w 2. rundzie Mohameda Ghalaba (6-4). Wcześniej fani oglądali w akcji takich zawodników jak Łukasz Stanek, Kacper “Kajmano” Kabara czy Dawid Kuczmarski, którzy wygrali swoje walki. Darmowa transmisja z imprezy jest dostępna na kanale YouTube.

Gala CAVEMMA 2 zapowiada się jeszcze ciekawiej! 38-letni Michał Pasternak to jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. “Wampir” jest niepokonanym mistrzem walk na gołe pięści WOTORE oraz weteranem takich organizacji jak ONE Championship, Oktagon MMA, EFM Show, MMA-VIP, Babilon MMA i PLMMA. Jego rywal Adam Kowalski jest starszy o rok, ostatnio występował na galach FEN, ale ma na koncie także walki dla ACB, Celtic Gladiator, Spartan Fight i PLMMA. Starcie Pasternak-Kowalski mogło się odbyć już w 2020 roku z mistrzowskim pasem FEN w stawce, ale wówczas nie udało się osiągnąć porozumienia między obozami wojowników. Jak głosi przysłowie – co się odwlecze, to nie uciecze!

Na CAVEMMA 2 w klatce wystąpią także Patryk Marzec, 

Ruslan Bereznevych i Kamil Korzeniewski. Kolejne nazwiska i zestawienia zostaną ogłoszone w najbliższym czasie na kanałach organizacji. Informacje o transmisji i biletach już wkrótce!

Śledz CAVEMMA:
www.instagram.com/cavemma.pl
www.facebook.com/cavemmapl

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Mateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn wyzwań się nie boi! ”Don Diego” podczas wczorajszej pierwszej konferencji High League 5 wyznał, że chciałby stawać przed jak największymi wyzwaniami. Aktualnie Kubiszyna czeka druga walka w freakowej organizacji. Będzie to typowo sportowe wyzwanie, bowiem w formule MMA skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis