Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBellatorCat Zingano twierdzi, że Cyborg odmawia testów na obecność narkotyków!

Cat Zingano twierdzi, że Cyborg odmawia testów na obecność narkotyków!

O tym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu, ale wydaje się, że negocjacje zakończyły się fiaskiem. Cris Cyborg (25-2) miała zmierzyć się z Cat Zingano (12-4). Brazylijka w rozmowie z mediami zapewniała, że ex zawodniczka UFC odmówiła. Cat postanowiła zareagować i przedstawić swoją wersję wydarzeń.

Cyborg

Warto zaznaczyć, że obie świetnie sobie radzą po tym jak zdecydowały się zmienić barwy i toczyć pojedynki pod szyldem Scotta Cokera. Brazylijka jest bezwzględną mistrzynią. Wszystkie swoje cztery walki zakończyła przed czasem.

Wydawało się, że w końcu będzie dużo bardziej trudniejsze wyzwanie w postaci Zingano. 39-latka w Bellatorze stoczyła dwie walki – wypunktowała Gabrielle Holloway i szybko poddała Olivie Parker.

Cyborg boi się poddać testom?

Cat Zingano (12-4) postanowiła zareagować. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych ma inną opinię odnośnie potencjalnie odrzuconej propozycji walki z Cris Cyborg (25-2).

Zigano twierdzi, że ”Cyborg” odmawia zrobienia testu narkotykowego na walkę. Lada moment może dojść do odpowiedzi Cris.

Zobacz także:

Marcin Najman zakończy współpracę ze Słowikiem? Są dwa warunki! [WIDEO]

Marcin Najman na swoim kanale na Youtubie podał warunki, które muszą zostać spełnione, żeby zakończył swoją współpracę ze “Słowikiem”.

Alan Kwieciński wyśmiał Załęckiego: Mocniejszy strzał dostawałem od byłej dziewczyny! Co wy na to?

Alan Kwieciński na gorąco skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w pewnym momencie nie wytrzymał i rzucił się na ”Alanika”. Dodatkowo przy face to face wypłacił Kwiecińskiemu liścia. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wyśmiał zachowanie Denisa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis