MMA PLKSWCarlos Condit wolnym agentem! Idealny rywal dla Mameda lub Soldica w KSW?

Carlos Condit wolnym agentem! Idealny rywal dla Mameda lub Soldica w KSW?

Foto: Twitter/ Carlos Condit

Były tymczasowy mistrz UFC Carlos Condit wolnym agentem! Amerykanin, który w przeszłości był światową czołówką dywizji półśredniej zamierza sprawdzić swoją wartość na rynku mieszanych sztuk walki.

Ostatnią walką Condita był pojedynek z Mattem Brownem, na minionej gali UFC on ACB 1. Wygrał on ją decyzją sędziów, po intensywnej piętnastominutowej walce. Tym samym Condit wypełnił obowiązujący go z UFC kontrakt i stał się wolnym agentem, mającym serię dwóch wiktorii z rzędu.

Carlos Condit wolnym agentem! Idealny rywal dla Mameda lub Soldica w KSW?

Na konferencji prasowej po minionej gali, Condit zapewniał, że jest mocno przywiązany emocjonalnie z UFC, ale jest także otwarty na inne propozycje:

“Prawdę mówiąc, nie wiem co teraz mnie czeka. Nie wiem. Mam kilka rzeczy do zrobienia, którymi muszę się zająć. Muszę kilka spraw wyprostować. Jest wiele zależności od tego, co będzie dalej ze mną.

Kocham UFC, muszę to przyznać. To była dla mnie niesamowita przygoda. Dorastałem pod Zuffa – najpierw było WEC, potem UFC. Ale zobaczymy co dalej. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.”

Czy Waszym zdaniem 36-letni Amerykanin to idealny kandydat do zakontraktowania przez KSW jako potencjalny rywal Mameda Khalidova lub Roberto Soldica?

Wydaje się, że KSW poszukuje kandydatów do walki z tą dwójką, więc Amerykanin może okazać się idealną okazją.

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 257: Poirier vs. McGregor 2” – dokument dostępny już w sieci [WIDEO]

Przed nami pierwsza numerowana gala UFC w tym roku. Do oktagonu powróci wielka gwiazda organizacji. Zwyczajowo w sieci pojawił się specjalny dokument wprowadzający do gali – “Odliczanie do UFC 257”.

UFC 257: Zobaczcie zmianę McGregora i Poiriera od ich pierwszej walki!

Porównanie! Mamy zdjęcie Conora McGregora (22-4) i Dustina Poiriera (26-6) z 2014 roku oraz obecnie. Trzeba przyznać, że nawet patrząc na sylwetkę możemy zauważyć dużą zmianę.

Tak trenuje mistrz muay-thai! Widzieliście?

To robi wrażenie. Mowa o Banchamku, który ma za sobą ponad 300 walk. Zobaczcie jak trenuje mistrz muay-thai.