MMA PLBoksCallum Smith brutalnie nokautuje! Rywal dostał drgawek, został wyniesiony na noszach! [WIDEO]

Callum Smith brutalnie nokautuje! Rywal dostał drgawek, został wyniesiony na noszach! [WIDEO]

Ale to był nokaut! Callum Smith (28-1, 20 KO) wrócił na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. Brytyjczyk na stadionie Tottenhamu wprawił w osłupienie publiczność. 31-latek w drugiej rundzie ciężko znokautował Lenina Castillo (21-4-1, 16 KO).

Callum w grudniu poprzedniego roku stanął przed wielką szansą. Było to starcie z Saulem Alvarezem (56-1-2, 38 KO), który jest uznawany za jednego z najlepszych pięściarzy w historii. Meksykanin po dwunastu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Skróty tego starcia zobaczycie poniżej:

Brutalny nokaut!

Callum Smith (28-1, 20 KO) już w drugiej odsłonie brutalnie znokautował Lenina Castillo (21-4-1, 16 KO). W pewnym momencie były straszne obrazki… Pojawiły się drgawki, a reprezentanta Dominikany został wyniesiony na noszach.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników! Co teraz?

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Marcin Najman o swoich walkach ulicznych: Uczestniczyłem, jestem bez porażki! Zaskoczeni?

Marcin Najman został zapytany o walki uliczne, które przytrafiły się w jego życiu. ”El Testosteron” gwarantuje, że nigdy nie przegrał na ulicy. Najman postanowił opowiedzieć pewną szaloną historię.