MMA PLUFCCain Velasquez zwolniony z WWE! Co dalej z byłym mistrzem?

Cain Velasquez zwolniony z WWE! Co dalej z byłym mistrzem?

Cain Velasquez zwolniony z WWE! Były mistrz wagi ciężkiej UFC i uważany za jednego z najlepszych zawodników królewskiej dywizji w historii nie jest już zawodnikiem organizacji wyreżyserowanych sportów walki.

Występy w WWE były marzeniem Velasqueza. Marzenie to jednak właśnie dobiegło końca.

Cain Velasquez zwolniony z WWE

Cain Velasquez przygodę z pro wrestlingiem zaczął w meksykańskiej organizacji AAA. Potem został zatrudniony przez WWE. W październiku zeszłego roku walczył ze swoim byłym rywalem – Brockiem Lesnarem o pas mistrzowski WWE. Impreza z ich udziałem odbyła się w Arabii Saudyjskiej.

WWE od początku mocno promowało zatrudnienie Caina Velasuqeza:

Vleasquez zdetronizował bowiem Brocka Lesnara w 2010 roku w walce w oktagonie UFC. Po znokautowaniu rosłego rywala został mistrzem wagi ciężkiej największej organizacji zajmującej się mieszanymi sztukami walki.

Rewanż jednak nie był dla Veasqueza tak udany. W ringu WWE przegrał on z Lesnarem i to bardzo szybko. Od tamtej pory, nie pojawił się w walce w pro wrestlingu.

Nie wiadomo jaka teraz będzie przyszłość byłego mistrza UFC, który zrezygnował z walk w oktagonie z powodu licznych kontuzji.

Co Dana White sądzi o Cainie Velasquezie?

Szef UFC kibicuje byłemu mistrzowi. Miał nadzieję, że Velasquez zrobi w WWE karierę podobną do tej, którą zrobiła Ronda Rousey.

W Chinach też możemy zaobserwować dziwne treningi MMA

Dwóch zawodników postanowiło zrobić dziwny trening. Jego celem było doprowadzenie jednego z nich do nokautu.

Czy Jurkowski przeprosił Walawskiego?

Gwiazdor KSW odniósł się do swoich wcześniejszych komentarzy. Przeprosił uczestnika Tylko Jeden.