MMA PLArchiwumCiekawostkiCain Velasquez opuścił areszt w Santa Clara. Jest nagranie z jego pierwszych chwil na wolności [WIDEO]

Cain Velasquez opuścił areszt w Santa Clara. Jest nagranie z jego pierwszych chwil na wolności [WIDEO]

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w historii wagi ciężkiej Cain Velasquez opuścił areszt w Santa Clara, gdzie przebywał od ośmiu miesięcy. W sieci pojawiło się nagranie z jego pierwszych chwil, ponownie na wolności.

Cain Velasquez opuścił areszt

Cain Velasquez w areszcie przebywał od lutego po zatrzymaniu za próbę zabójstwa. Amerykanin chciał bowiem dokonać samosądu i zastrzelić mężczyznę – Harry’ego Goularte, który miał wielokrotnie molestować seksualnie jego 4-letniego syna.

Cain Velasquez opuścił areszt w Santa Clara. Jest nagranie z jego pierwszych chwil na wolności

Po długich zmaganiach z wymiarem sprawiedliwości, Cain Velasquez wreszcie mógł opuścić areszt i spotkać się z rodziną. Decyzja sądu hrabstwa Santa Clara o wypuszczeniu Velasqueza na wolność jest jednak warunkowa.

O wszystkich wymaganiach w sprawie Velasqueza pisaliśmy TUTAJ -> Cain Velasquez opuszcza areszt i wróci do rodziny! Przebywał tam osiem miesięcy za próbę samosądu

W tej chwili, Cain Velasquez może już cieszyć się wolnością, a w sieci pojawił się materiał wideo, na którym widać pierwsze chwile po opuszczeniu więzienia przez Amerykanina.

W pierwszych słowach wypowiedzianych na wolności Velasquez przekazał:

“Czuję się pobłogosławiony. Jestem gotowy do podróży do domu, do bycia z moimi bliskimi, rodziną, przyjaciółmi, do zrobienia czegoś dobrego w tej całej sytuacji. Dziękuję wszystkim, którzy przekazali mi słowa wsparcia. Kocham Was wszystkich. Po prostu zawsze bądźcie dobrymi ludźmi, róbcie dobre rzeczy, myślcie pozytywnie, nawet w takich okropnych okolicznościach. Moja rodzina i ja zrobimy to.”

Zobacz także:

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę! Widzieliście?

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis