MMA PLCiekawostkiCain Velasquez nie może opuścić aresztu, mimo zapłaty kaucji i dozoru policyjnego! Stanowi zagrożenie dla ped**la

Cain Velasquez nie może opuścić aresztu, mimo zapłaty kaucji i dozoru policyjnego! Stanowi zagrożenie dla ped**la

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA na świecie – Cain Velasquez decyzją sądu nie może opuścić aresztu, w którym przebywa od lutego tego roku. To już trzeci raz, kiedy sąd uniemożliwił mu skorzystanie z prawa wyjścia na wolność pod nadzorem.

Cain Velasquez

Cain Velasquez przebywa w areszcie po próbie morderstwa na człowieku, który wielokrotnie miał molestować seksualnie jego czteroletniego syna. Harry Goularte, bo tak nazywa się ten potencjalny pedofil był celem Velasqueza, który gonił samochód, w którym się Goularte poruszał i ostatecznie postanowił to auto ostrzelać. W konsekwencji postrzelony został kierowca samochodu, którym Goularte podróżował, a on sam wyszedł bez szwanku.

Velasquez szybko został zatrzymany przez policję i osadzony w areszcie. Ciąży na nim zarzut próby morderstwa.

Cain Velasquez nie może opuścić aresztu, mimo zapłaty kaucji i dozoru policyjnego!

Najnowsza informacja w jego sprawie brzmi tak, że nie może on opuścić aresztu, w którym od kilku miesięcy przebywa. I nie może go opuścić mimo deklaracji wpłaty kaucji oraz poddaniu się dozorowi policyjnemu, na które Cain Velasquez gotowy jest przystać.

Jest to już trzecia odmowa sądu w jego staraniach o możliwość opuszczenia aresztu. Zdaniem prowadzącego rozprawę z udziałem byłego zawodnika UFC, Cain Velasquez stanowi zagrożenie dla Harry’ego Goularte, który podejrzany jest o czynności pedofilskie na 4-letnim synu byłego mistrza UFC.

O sprawie Velasqueza będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Michalskiego z Parke: Nadal czujesz się zgwałcony przez Gamera?

To nie koniec! W mediach społecznościowych doszło ponownie do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Michalskim, a Normanem Parke. Zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Storminie”, gdy pojawiło się oświadczenie FAME MMA.

GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników: Byłem najmłodszym w historii zatrzymanym przez CBŚ! Widzieliście?

Elitarny klub GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników. Remi Gruchała jest bohaterem najnowszego filmu, który przedstawia uczestników walk na gołe pięści w największej w Polsce organizacji walk bez rękawic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis