MMA PLCage WarriorsCage Warriors również będzie organizować gale w… “prywatnej lokalizacji”

Cage Warriors również będzie organizować gale w… “prywatnej lokalizacji”

Foto: MMA Fighting

Kolejna organizacja MMA planuje kontynuację swojej działalności, tym razem w Europie. Chodzi dokładnie o brytyjską organizację Cage Warriors.

Już w przyszły weekend czeka nas gala UFC 249 z pojedynkiem o tymczasowy pas wagi lekkiej między Tonym Fergusonem a Justinem Gaethje. W najbliższej przyszłości Dana White będzie zaś organizować gale… na prywatnej wyspie.

Prywatna lokalizacja dla Cage Warriors

Podobną strategię zamierza obrać również Graham Boylan, czyli prezydent Cage Warriors. Deklaruje on, że ma prywatną lokalizację, gdzie będą mogły odbywać się gale jego organizacji.

“Gale z fanami to coś w co nie wierzę w najbliższych miesiącach. To jednak nie zatrzyma naszego zespołu i zapewniam właśnie naszym zawodnikom platformę, na której będą mogli walczyć. Prywatna lokalizacja, w której zorganizujemy wiele gal Cage Warriors. Kiedy nastanie odpowiedni moment i zawodnicy będą gotowi  “nacisnę przycisk”.”

Przypomnijmy, że Cage Warriors zorganizowało jedną z ostatnich większych gal w Europie 21 marca. W walce wieczoru Cage Warriors 113 Bartosz Fabiński zdominował Darrena Stewarta. Wydarzenie to odbyło się jednak oczywiście bez udziału publiczności.