MMA PLNajnowszeCage WarriorsCage Warriors 154: Polka zawalczy w Rzymie! Znamy szczegóły

Cage Warriors 154: Polka zawalczy w Rzymie! Znamy szczegóły

Szóstego maja w Rzymie odbędzie się gala Cage Warriors 154, a w karcie walk pojawi się nasza reprezentantka – Izabela Walczak (1-0). Znamy szczegóły.

Walczak

Warto zaznaczyć, że na tej samej gali zobaczymy również Sylwestra Millera (10-6). Czołgista i pretendent do szabli Armia Fight Night zmierzy się z zawodnikiem publiczności Emaneulem Accarią (5-1).

Będzie to druga walka Millera w jednej z największych, jak nie największej organizacji na wyspach. Miller w marcu 2021 roku pokazał się z naprawdę dobrej strony. Polak ostatecznie w czwartej odsłonie został zdyskwalifikowany w starciu z niepokonanym Jackiem Cartwrightem.

Polka w karcie!

Dwóch naszych reprezentantów na gali Cage Warriors 154 w Rzymie. Oficjalnie we Włoszech wystąpi nasza reprezentantka Izabela Walczak (1-0), która podejmie Jasmine Favero (2-0).

”The Bull” swoje doświadczenie zdobyła na IMMAF. Włoszka w sierpniu poprzedniego roku stoczyła pierwszy zawodowy pojedynek. Jasmine w drugiej odsłonie zastopowała Stephanie Evans. 22-latka ostatnie starcie odnotowała na Cage Warriors 144, gdzie po dwóch minutach i sekundzie americaną poddała Awe Sow.

Walczak również obyła się już z większą publicznością. Amatorskie walki toczyła chociażby na gali Babilon MMA czy Madness Cage Fighting. Walczak swój zawodowy debiut odnotowała w kwietniu poprzedniego roku, gdy w Szwecji przed czasem odprawiła Eleni Gathi z Grecji.

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki wystąpi w FAME MMA? “Dla pieniędzy zrobię wszystko!”

Czy freak fighty wejdą na jeszcze wyższy level? Gościem jednego z ostatnich programów Kuba Wojewódzki był współwłaściciel organizacji FAME MMA Wojciech Gola. W programie z jego udziałem popularny show man zadeklarował – pół żartem-pół serio – chęć występu w klatce!

Najman na temat Boxdela: Wysyłam mu pieluchy na objawy tchórzostwa! Widzieliście?

Wymiana zdań pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem “Boxdelem” Baronem przybiera na sile. “El Testosteron” postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Częstochowianin powiedział, że ”Boxdel” boi się z nim walki, więc ma dla niego nietypowy prezent.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis