MMA PLBellatorByły zawodnik WWE chce Fedora: Mam więcej fanów niż inni razem wzięci!

Były zawodnik WWE chce Fedora: Mam więcej fanów niż inni razem wzięci!

Kolejka do “Ostatniego Cara” coraz dłuższa! Tym razem były zawodnik WWE chce Fedora w walce w klatce organizacji Bellator MMA! Twierdzi, że starcie z nim zbuduje organizację Scotta Cokera na kolejne lata!

Były zawodnik WWE chce Fedora
Foto: Faccebook/ Fedor Emelianenko

Fedor Emelianenko w październiku tego roku ma stoczyć swoją pożegnalną walkę w MMA. “Ostatni Car” ma wystąpić na gali Bellator MMA, która zorganizowana zostanie w Moskwie.

Wśród potencjalnych rywali Rosjanina są m.in.: Junior dos Santos, Alistair Overeem czy Josh Barnett. Ale to nie ci zawodnicy mają zagwarantować Bellatorowi sławę na następne lata.

Były zawodnik WWE chce Fedora: Mam więcej fanów niż inni razem wzięci!

Zawodnikiem tym ma być Jake “Jack Swagger” Hager – była gwiazda WWE, który w rozmowie z MMAfighting.com przedstawił swój punkt widzenia na potencjalną walkę z Fedorem:

“Naprawdę wierzę, że to ja dostanę tę walkę. To moja walka! Odkąd przybyłem do Bellatora to na nią czekałem. Kogo chciałbyś zobaczyć w walce z Fedorem z TOP 10? Tyrella Fortune’a? Daj spokój! To, że mam krótszą karierę w MMA nie oznacza, że na tę walkę nie zasługuję.

Mam dużo więcej fanów, daję dużo więcej emocji i mam lepszą przyszłość niż wszyscy inni razem wzięci! Daj mi to Scott. To ja jestem tym, na którym zbudujesz firmę. Nie dawaj tej walki człowiekowi, któremu wszystko jedno jak ona się potoczy. Ja będę walczył przez kolejne 10 lat. Dawaj!”

Jake Hager zadebiutował w MMA w styczniu 2019 roku. Na ten moment jego rekord w zawodowych startach wynosi 3-0, 1 N/C. Ostatnią walkę stoczył w październiku 2020, kiedy to pokonał niejednogłośnie na punkty Brandona Carltona.

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis