Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCByły zawodnik UFC zginął w tragicznym wypadku! Fighter miał zaledwie 29 lat!

Były zawodnik UFC zginął w tragicznym wypadku! Fighter miał zaledwie 29 lat!

Mamy przykrą wiadomość. Nie żyje były zawodnik UFC – Felipe Colares. Brazylijczyk zginął w tragicznym wypadku.

Colares

“Cabocão” swoje pojedynki toczył w kategorii piórkowej. Debiut zawodowy odnotował w 2013 roku. Brazylijczyk po ośmiu zwycięstwach (parę ważnych zwycięstw w organizacji Jungle Fight) dostał szansę i zadebiutował w największej organizacji na świecie. Miało to miejsce w lutym 2019 roku, gdy musiał uznać wyższość Geraldo de Freitasa.

Corales w amerykańskim gigancie odnotował sześć walk z czego dwa zwyciężył. Felipe został zwolniony po dwóch przegranych z rzędu. Ostatni pojedynek Brazylijczyk stoczył w poprzednim roku na gali Ares FC 12, gdzie szybko w pierwszej rundzie poddał Alioune Nahaye.

Tragiczny wypadek!

To jest bardzo przykra wiadomość. W wieku 29-lat z tego świata odszedł były zawodnik UFC – Felipe Colares (11-4).

Felipe pierwszego maja wracał z treningu i został potrącony przez autobus. 29-latek został przewieziony do szpitala – niestety w drodze zmarł.

Brazylijczyk miał żonę i 10 miesięcznego syna.

Zobacz także:

Okniński skomentował ostatnią walkę Michała Oleksiejczuka: Podjął decyzje za które teraz płaci! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju trenerów sportów walki – Mirosław Okniński skomentował ostatnią walkę byłego swojego podopiecznego – Michała Oleksiejczuka, który przegrał na minionej w sobotę gali UFC w Las Vegas.

Tańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Arkadiusz Tańcula już wielokrotnie wspominał, że jego wielkim marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju. Freak fighter w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał nawet potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć w KSW. Co ciekawe Tańcula wspomniał o byłym mistrzu świata w boksie – Krzysztofie ”Diablo” Włodarczyku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis