MMA PLBoksByły zawodnik UFC zdemolowany w boksie. Padł pierwszy raz po 7 sekundach [WIDEO]

Były zawodnik UFC zdemolowany w boksie. Padł pierwszy raz po 7 sekundach [WIDEO]

Były zawodnik UFC zdemolowany w boksie. W przeszłości rywalizował w pojedynku o tytuł mistrzowski największej organizacji MMA na świecie. Teraz próbuje swoich sił w pięściarstwie, ale wczoraj próba ta skończyła się strasznym łomotem.

Pojedynek z udziałem byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego UFC odbył się na wczorajszej gali z udziałem Canelo Alvarezem.

Były zawodnik UFC zdemolowany w boksie. Padł pierwszy raz po 7 sekundach [WIDEO]

Chodzi o pojedynek Johna Moragi. W przeszłości zawodnik ten walczył o pas mistrzowski wagi muszej UFC. W 2012 roku przegrał jednak ten pojedynek z ówczesnym czempionem tej dywizji – Demetriousem Johnsonem.

Dzisiaj Moraga próbuje swoich sił w walkach bokserskich. Na wczorajszej gali pięściarskiej rywalizował z Marciem Castro. Starcie to odbyło się w limicie wagi junior lekkiej.

John Moraga został rozniesiony przez swojego przeciwnika, a pierwszy nokdaun w walce zaliczył już w siódmej sekundzie starcia. Pojedynek ten zakończył się po 2 minutach i 29 sekundach na korzyść Castro.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Ciryl Gane lepszy w walce wieczoru UFC on ESPN+ 44. Ten pojedynek nie porwał [WIDEO]

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 44 spotkali się Ciryl Gane i Jairzinho Rozenstruik. Obaj zawodnicy to specjaliści od kończenia przed czasem. Mimo tego pojedynek był bardzo taktyczny i potrwał pięć rund. Przewaga Francuza była bezdyskusyjna.

Pająk na treningu z byłym mistrzem UFC! Zaskoczeni?

Piotr Pająk swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10-edycji. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego podróżnika. Piotr przygotowania do tego starcia spędza w Brazylii.

Canelo zmiażdżył obowiązkowego pretendenta. Teraz unifikacja! [WIDEO]

Saul “Canelo” Alvarez (55-1-2, 37 KO) wygrał kolejną walkę. Tym razem Meksykanin bez większych problem odprawił z kwitkiem Turka Avniego Yildirima (21-3, 12 KO).