MMA PLCiekawostkiByły zawodnik UFC z problemami! Awanturował się, znieważył policjantów!

Były zawodnik UFC z problemami! Awanturował się, znieważył policjantów!

Anthony Rocco Martin był fighterem największej organizacji mieszanych sztuk walk na świecie w latach 2014-2020. Ostatnimi czasy dochodzi do jego spięć z funkcjonariuszami policji.

Anthony Martin (18-6) nie był w UFC postacią mało znaną. Miał tam 15 walk, z czego 9 zakończyły się na jego korzyść. Jego oponentami byli m.in. Neil Magny, Beneil Dariush, czy Demian Maia. Pochodzący z Illinois zawodnik ostatnią walkę stoczył debiutując pod szyldem Completed MMA Event. Pokonał tam byłego zawodnika Bellatora – Tima Bazera.

Anthony Martin został pierwszy raz aresztowany w listopadzie 2021 roku w Las Vegas. Zawodnik podobno uderzył w gardło ochroniarza Casears Palace. Cała sytuacja miała ponoć związek z reakcją pracownika na fakt, iż Anthony postanowił oddać mocz na korytarzu. 21 grudnia 2022 został aresztowany ponownie. Zdarzenie tym razem miało miejsce na Florydzie. Według raportów policji, które pochodzącą z biura zastępcy szeryfa hrabstwa Lee, funkcjonariusze zostali poinformowani drogą telefoniczną, że coś się dzieje w Bonita Springs. Osoba dzwoniąca odmówiła ponoć poinformowania o co chodzi, dopóki policja nie przyjedzie na wskazany adres.

Agresywny mężczyzna!

Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze znaleźli siedząca w czarnym fordzie kobietę, która powtarzała, że “chcę tylko stąd wyjść”. Po chwili podszedł do nich nietrzeźwy mężczyzna, którego później zidentyfikowano jako Anthony Martin. Zawodnik nie przebierał w słowach, głosząc tezy jak on to policji nie znosi. Po pewnych słowach, a nawet groźbach ze strony byłego zawodnika UFC, policjanci postanowili go skuć kajdankami.

W tej chwili macie opuścić moją piep****ą posiadłość. Nienawidzę gliniarzy. Możecie po***ć mi fi***. Nie obchodzi mnie jakieś dochodzenie, jeśli mnie dotkniesz to skopię ci tyłek. (…) Jeśli zdejmiesz mi te kajdanki to zobaczysz, że skopię Tobie ten tyłek.

Martin został zwolniony już w dniu aresztu za kaucją wynoszącą 5000$. Rozprawa w sprawie zarzutu wykroczenia została zaplanowana na 10 stycznia 2023 roku, le prawnik Martina złożył wniosek o rozprawę z ławą przysięgłych w sprawie niewinności. W rezultacie Martin pozostaje wolny za kaucją w wysokości 5000 USD. Ma stanąć przed sądem 22 lutego 2023 roku.

Zobacz także:

FEN podpisuje kontrakty z czterema zawodnikami po zimowym obozie!

W niedzielę, 8 stycznia, zakończył się FEN Winter Camp. Paweł Jóźwiak, prezes organizacji, wyróżnił 4 zawodników, którzy podpiszą kontrakty zawodowe. Debiuty wszystkich z nich przewidziane są na 2023 rok.

Dana White tłumaczy się ze skandalicznego zachowania wobec żony: Taka jest moja kara!

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White tłumaczy się ze skandalicznego zachowania, jakiego dopuścił się wobec żony w Sylwestra w Meksyku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis