MMA PLUFCByły zawodnik UFC wyznał prawdę! Żeby spełnić marzenia dorabiał jako… mężczyzna do towarzystwa

Były zawodnik UFC wyznał prawdę! Żeby spełnić marzenia dorabiał jako… mężczyzna do towarzystwa

Yoshinori Horie postanowił wyznać prawdę i opowiedzieć swoją historię. Japończyk miał marzenia, aby je spełnić postanowił dorabiać jako mężczyzna do towarzystwa. Warto zaznaczyć, że “Rising Star” kontynuuje karierę MMA w swojej ojczyźnie. 

Horie

Reprezentant Japonii w największej organizacji na świecie stoczył zaledwie jeden pojedynek. Horie w lipcu 2019 roku wystąpił na UFC 240. Pod koniec trzeciej rundy znokautował go Hakeem Dawodu. Po tym starciu Horie został zwolniony.

26-latek aktualnie może popisać się passą trzech zwycięstw z rzędu, które odnotował na gali Rizin FF. Yoshinori wypunktował chociażby rodaka Ulke Sasaki – co było cennym skalpem.

Były zawodnik UFC: Dostałem 20 tysięcy jenów w niecałą godzinę!

Droga Yoshinori Horie nie była łatwa. Od samego początku problemem były pieniądze, aby zrealizować marzenia. Japończyk postanowił uprawiał seks z innymi mężczyznami za pieniądze.

Horie posunął się do takiego rozwiązania w zamian spełnienia marzeń. Jak zapewnia za parę godzin otrzymał zdecydowanie więcej niż za ośmiogodzinną zmianę w standardowej pracy.

Dostałem 20 tyięcy jenów (około 175 dolarów) w niecałą godzinę. To było całkiem sporo. Teraz jest to dość bolesne, ale póki żyję, mogę gonić za marzeniami. Zrobiłem to, by żyć, by uprawiać sztuki walki. 

Japończyk zdradził, że wielokrotnie został oszukany. Horie ponadto zapewnia, że nie jest homoseksualistą i robił to tylko dla pieniędzy.

Zobacz także:

Następny zawodnik odpowiada Tyburskiemu! Lupa: Paweł pier**li, że nikt się z nim bić nie chce! Dobre rozwiązanie?

Jak widać nie brakuje chętnych do walki z Pawłem Tyburskim. Tym razem do walki zgłosił się Łukasz Lupa. Co ciekawe na insta stories napisał, że była propozycja już w przeszłości, aby zmierzył się z jego bratem bliźniakiem – Piotrem. Ostatecznie zakończyło się to fiaskiem.

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę! Widzieliście?

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis