MMA PLCiekawostkiByły zawodnik UFC walczył na gali w… hangarze. Przełamał niechlubną serię i rzucił oryginalne wyzwanie

Były zawodnik UFC walczył na gali w… hangarze. Przełamał niechlubną serię i rzucił oryginalne wyzwanie

To historia, którą można potraktować jako ciekawostkę. Były zawodnik UFC Sam Alvey w miniony weekend walczył na gali organizowanej w… hangarze. Po występie, którym przełamał serię dziewięciu walk bez zwycięstwa rzucił bardzo nietypowe wyzwanie.

Były zawodnik UFC walczył

Alvey zwany “Uśmiechniętym” nie miał ostatnio dobrej passy. Pisząc “ostatnio” mamy na myśli pięć minionych lat. Amerykanin nie wygrał bowiem walki od 2018 roku i mimo kolejnych prób wygrania, ostatecznie został zwolniony z organizacji UFC.

Nie oznacza to jednak, że skończył on karierę.

Były zawodnik UFC walczył na gali w… hangarze

Zawodnik, który przez 15 lat walczył w UFC w miniony weekend wystąpił na gali B2 Fighting Series 183, która odbyła się w hangarze w Columbus. W walce w kategorii ciężkiej znokautował on pod koniec trzeciej rundy Camerona Grahama, który posiada rekord w MMA 5-11.

“Uśmiechnięty” po tym zwycięstwie potwierdził także, że nadal ma dobre poczucie humoru. Amerykanin chwycił do ręki mikrofon i wyzwał do walki… braci Paul!

Z Jakiem Paulem chce zmierzyć się w boksie, a z Loganem Paulem ma zawalczyć w pojedynku w organizacji WWE.

Jak myślicie, wyrwie swoje tym poniższym występem?

Zobacz także:

PRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni! Widzieliście?

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja PRIME SHOW MMA. W tym momencie został ogłoszony main event, w którym zobaczymy popularnego Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z pro sportowym zawodnikiem. Tym samym były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” będzie chciał ponownie pokazać jakie umiejętności posiada!

Weteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Trzeba przyznać, że mogłoby to być ciekawe! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY tuż po gali zdradził kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w następnych starciach na gołe pięści. ”Don Diego” kontra były zawodnik UFC? Kto wie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis