MMA PLCiekawostkiByły zawodnik UFC uratował dzieci w wypadku samochodowym, w którym ojciec chciał zabić własną rodzinę!

Były zawodnik UFC uratował dzieci w wypadku samochodowym, w którym ojciec chciał zabić własną rodzinę!

Były zawodnik UFC uratował kilkoro dzieci w wypadku samochodowym, w którym ojciec z premedytacją chciał zabić swoją rodzinę!

Brendan Schaub, bo o nim mowa zareagował na wydarzenia mające miejsce na autostradzie nr 101 w Kalifornii.

Były zawodnik UFC uratował dzieci w wypadku samochodowym, w którym ojciec chciał zabić własną rodzinę!

Wydarzenie miało miejsce 12 sierpnia. Brendan Schaub wracał ze swoją żoną z miejscowości Encino, kiedy to na autostradzie zobaczył rozbite auto i zauważył w nim dzieci, wzywające pomoc.

Schaub tak oto opisuje tamte wydarzenia:

“Na dachu samochodu był sześcio- albo siedmiolatek, który wzywał pomocy. Powiedziałem żonie, że muszę mu pomóc. Wyskoczyłem z auta, a jej kazałem zostać w środku, bo ruch na autostradzie był duży. W samochodzie była jeszcze dwójka innych dzieciaków. Samochód był kompletnie zniszczony. W akcji pomagał mi jeszcze jakiś facet z ciężarówki. On był pierwszy na miejscu. Później zauważyłem jeszcze jednego, większego dzieciaka, który krzyczał, że nie chce umrzeć. Uspokajałem go. Wybiłem okno i wyciągnąłem dzieciaki. Spojrzałem potem na przednie siedzenie, a tam była kobieta. Nie żyła. Wszędzie była krew i mózg.”

Okazało się, że zmarła kobieta to 26-letnia Aimee Garcia, matka dzieci. Wypadek natomiast z premedytacją spowodował ojciec rodziny – Iban Torres, który wjechał na autostradę pod prąd i doprowadził do wypadku, by zabić całą swoją rodzinę.

Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, ale został złapany przez policję i oskarżony o morderstwo, usiłowanie zabójstwa, maltretowanie dzieci, napaść z użyciem śmiercionośnej broni i opieranie się przed aresztowaniem.

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.