MMA PLUFCByły zawodnik UFC skazany na ponad 8 lat więzienia! Niewiarygodne co robił poza sportem!

Były zawodnik UFC skazany na ponad 8 lat więzienia! Niewiarygodne co robił poza sportem!

Do sensacyjnych informacji dotarli ostatnio dziennikarze “Liverpool Echo”. Były zawodnik UFC – Rob Broughton poza uprawianiem mieszanych sztuk walki zajmował się również innymi dziedzinami życia. Anglik pracował jako… egzekutor długów w kartelu narkotykowym.

Rob

Rob Broughton to były zawodnik organizacji UFC, Cage Rage czy M-1. W najlepszej organizacji na świecie stoczył trzy walki, z czego jedną wygrał. W jego ostatnim pojedynku dla amerykańskiego giganta przegrał przez decyzję z aktualnym mistrzem KSW wadze ciężkiej – Philem De Friesem. Swój ostatni pojedynek stoczył w 2015 roku, na gali ICE FC pokonał Marcina Bociana przez kimurę. Karierę zakończył z rekordem 16-7-1.

Życie po treningu…

Do szokujących informacji doszli pracownicy gazet “Liverpool Echo”. Broughton przez kilka lat pracował jako… egzekutor w kartelu narkotykowym.

Media informowały, że był to bardzo dobrze zorganizowany biznes, który był niesamowicie dochodowy. Policja przechwyciła furgonetkę kartelu, w której przewozili autostradą blisko 200kg czystej kokainy – wartość towaru wynosiła 20 mln funtów. To wydarzenie doprowadziło do upadku kartelu.

Ex-zawodnik UFC skazany!

Anglik przyznał się do winy. Kartel handlował narkotykami na terenie całej Wielkie Brytanii.

38-latka skazano za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Za kratki trafi na osiem i pół roku. Założyciele gangu otrzymali wyrok 20 lat pozbawienia wolności.

Nie wątpię, że masz głębokie poczucie zawodu i zranienia swojej rodziny. Mam nadzieję, że po wyjściu na wolność będziesz mieć na uwadze ich dobro – mówił sędzia Garret Byrne podczas ogłoszenia wyroku

Uriah Hall o walce z youtuberem Jakiem Paulem: Zabiłbym go, pokonałbym go jedną ręką

Zawodnik UFC Uriah Hall na konferencji prasowej przed UFC 261 wypowiedział się o potencjalnej walce z youtuberem Jakiem Paulem. Temat jest gorący, bowiem Paul w minioną sobotę znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i One Championship Bena Askrena.

Jorge Masvidal promotorem! Zakłada swoją organizację walk… na gołe pięści!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej Jorge Masvidal zostanie promotorem! Posiadacz pasa BMF (“największego skuriwela”) zakłada własną organizację walk na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis