MMA PLUFCByły zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Icho

”El Dogo” karierę zawodową rozpoczął już w 2004 roku. Argentyńczyk ma za sobą epizod w największej organizacji na świecie. W 2006 roku wystąpił na UFC 58, gdzie przegrał z Tomem Murphym. Po tej przegranej Icho zmierzył się z naszym reprezentantem… Krzysztofem Soszyńskim. “The Polish Experiment” po drugiej rundzie cieszył się ze zwycięstwa przed czasem. Larenas ostatni raz w klatce był widziany w 2018 roku, gdy na gali TKO 43 w Kanadzie przegrał z Adamem Dyczką.

Jedno z jego starć i wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Straszna zbrodnia zawodnika UFC!

Icho Larenas (6-6) wraz z żoną miał zadzwonić na policję, bowiem młody człowiek próbował włamać się do mieszkania. Montreal Gazette donosi, że o 1:55 czasu miejscowego policja przybyła do domu jednego z członków rodziny Icho. Argentyńczyk postanowił zamieszkać u swojej rodziny po tym jak jego posiadłość została obrabowana.

Na terenie posesji zostało odnalezione ciało 17-latka, który najprawdopodobniej został brutalnie pobity i zadźgany nożem. Były zawodnik UFC dostał zarzuty morderstwa drugiego stopnia. Jego małżonka Lopez została uznana jako współwinna.

Warto zaznaczyć, że ”El Dogo” miał w przeszłości problemy z prawem. Media pisały o grubych podejrzeniach w kierunku Larenasa.

Według amerykańskich agencji antynarkotykowych jest on jednym z przywódców organizacji zajmującej się przemytem marihuany z Kanady do Meksyku. W Argentynie Urząd Celny i Wydział Informacji Finansowej (UIF) prowadzą przeciwko niemu dochodzenie w związku z domniemanym przemytem waluty i praniem brudnych pieniędzy. Więcej o tym zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Marcin Najman podjął ważną decyzje: Moja misja w MMA VIP się kończy! Co wy na to?

To była ważna decyzja. Marcin Najman zdecydował, że odchodzi z projektu MMA VIP. Tym samym nie zobaczymy go już w roli włodarza. ”El Testosteron” zapewnia, że organizacja mocno się rozwija, a on nie ma już czasu i motywacji na dalsze działania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis