MMA PLUFCByły zawodnik UFC oskarżony o morderstwo! Miał zabić swoją dziewczynę w akcie zazdrości!

Były zawodnik UFC oskarżony o morderstwo! Miał zabić swoją dziewczynę w akcie zazdrości!

Były zawodnik organizacji UFC Phil Baroni został oskarżony o morderstwo! Amerykanin miał zabić swoją dziewczynę w akcie zazdrości po tym, jak ta powiedziała mu, że go zdradziła.

Były zawodnik UFC oskarżony o morderstwo

Sytuacja miała miejsce w hotelu w San Pancho w Meksyku. Baroni i jego partnerka wdali się w sprzeczkę, która zakończyła się bardzo tragicznie.

Były zawodnik UFC oskarżony o morderstwo! Miał zabić swoją dziewczynę w akcie zazdrości!

Jak czytamy w raporcie policyjnym, do którego dotarła meksykańska prasa, Baroni miał usłyszeć od swojej dziewczyny, że ta go zdradziła z innym mężczyzną, po czym miał wepchnąć ją siłą pod prysznic, gdzie się przewróciła i uderzyła w głowę. Kobieta umrzeć miała kilka minut później. Funkcjonariusze znaleźli w hotelu wspomnianą kobietę, kiedy leżała na łóżku i była przykryta prześcieradłem. Była naga i miała na ciele wiele ran wskazujących na pobicie: siniaki, obrzęk ust. Od dawna nie dawała znaków życia.

Para tego dnia miała też pić alkohol i palić marihuanę.

Phil Baroni to były zawodnik m.in. UFC, PRIDE, Bellatora, One Championship czy Strikeforce. W MMA notował rekord 16-19, a ostatnią walkę stoczył w 2019 roku, kiedy to przegrał przez poddanie z Sai Wangiem.

Poniżej kilka zdjęć z zatrzymania mężczyzny:

Zobacz także:

Lekcja pokory! Paddy Pimblett na sparingu dał nauczkę hejterowi! [WIDEO] Co wy na to?

Internet kontra rzeczywistość. Tak można nazwać ostatni odcinek na YouTubie zawodnika UFC – Paddy Pimbletta, który postanowił zaprosić hejtera na sparing i pokazać mu chociaż w jakiej części jak ciężkim sportem są mieszane sztuki walki.

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis