MMA PLUFCByły zawodnik UFC ma kolejne problemy! Pierw bójka na weselu, a teraz…

Były zawodnik UFC ma kolejne problemy! Pierw bójka na weselu, a teraz…

Gadzhimurad Antigulov (20-8) były zawodnik UFC ma znów duże problemy… Reprezentant Rosji został zatrzymany tym razem za nielegalne posiadanie broni. Wcześniej doszło też do bójki na weselu!

33-latek nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Antigulov ostatnie cztery pojedynki przegrał – wszystkie przed czasem. Zawodnik pochodzący z miasta Anapa w kwietniu poprzedniego roku mierzył się z naszym reprezentantem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w zaledwie 44-sekundy zdemolował rywala. Przy tym parę razy rzucając go na deski.

Antigulov ma kolejne kłopoty!

Jak podaje portal rt.com były zawodnik UFC nie przyznaje się do winy. Antigulov twierdzi, że znalazł broń podczas treningu biegowego. Rosjanin chciał ją zwrócić odpowiednim służbom, ale powstrzymał go w tym koronawirus… Antigulov zachorował i był na domowej kwarantannie.

Przypomnijmy, że to nie pierwszego problemy Antigulova z prawem. Rosjanin wzbudził bójkę na weselu, które odbyło się w grudniu w Dagestanie. Gadzhimurad postanowił podejść do drugiego stołu, aby porozmawiać z jednym z mężczyzn. W tej sytuacji pojawiła się następna osoba, która była  zdenerwowana na Antigulova. Popchnięcie wystarczyło żeby rozpętała się wojna w wykonaniu byłego zawodnika UFC. Sami zobaczcie.

Zobacz także:

FAME MMA: To byłoby wyzwanie! Don Kasjo otwarty na walkę ze… Szpilką! Kasjo czy Szpila?

Znany ze swojego buńczucznego stylu – Kasjusz Życiński ponownie dał o sobie znać. Podczas ostatniego cage’u, którego głównym tematem była nadchodząca gala Fame MMA, “Don Kasjo” wypowiedział się na temat jego potencjalnej walki z … Arturem Szpilką.

Don Kasjo nie obawia się Gamrota: Chcesz ku**a Sako Gdańsk, zapraszam jak chcesz dostać łomot! ”Gamer” pojedzie do Sako?

Kasjusz Życiński pojawił się we wczorajszym cage’u przed jubileuszową 10-edycją FAME MMA. Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli freakowej organizacji postanowił zapytać ”Don Kasjo” o Gamrota.