MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipByły zawodnik UFC idzie walczyć na gołe pięści! Wcześniej występował w boksie tradycyjnym

Były zawodnik UFC idzie walczyć na gołe pięści! Wcześniej występował w boksie tradycyjnym

Były zawodnik UFC, który w pewnym momencie zdobył nawet status pretendenta do mistrzostwa wagi średniej idzie walczyć na gołe pięści!

Były zawodnik UFC idzie walczyć na gołe pięści

Jego występ odbędzie się już 29 stycznia na gali BKFC Fight Night: Jackson. Przed starciem bez rękawic zawodnik ten występował w boksie tradycyjnym.

Były zawodnik UFC idzie walczyć na gołe pięści! Wcześniej występował w boksie tradycyjnym

Chodzi o 37-letniego dzisiaj Alana Belchera. Amerykanin wystąpi na wspomnianej gali, gdzie jego rywalem w pojedynku na gołe pięści będzie Bobo O’Bannon.

Przed walką w BKFC, Belcher toczył pojedynki w boksie tradycyjnym. Ostatnie takie starcie stoczył w listopadzie na gali Summit FC 39, gdzie w drugiej rundzie znokautował Ryana Shougha.

Dla Belchera będzie to już druga walka w BKFC. W sierpniu zeszłego roku pokonał bowiem decyzją sędziów Tony’ego Lopeza. Ostatnią walkę w UFC Belcher stoczył w… kwietniu 2013 roku. Przegrał wówczas z Michaelem Bispingiem.

Aktualna rozpiska gali BKFC Fight Night: Jackson:

Elvin Brito vs. Kaleb Harris
Alan Belcher vs. Bobo O’Bannon
Jocelyn Jones-Lybarger vs. Martyna Krol
Quentin Henry vs. Chris Sarro
Scott O’Shaughnessy vs. Jared Warren
David Diaz vs. Albert Inclan
Brandon Johnson vs. Ryan Jones
Jeremiah Riggs vs. Eric Thompson
Audra Cummings vs. Crystal Pittman

Zobacz także:

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Czy walka wieczoru najbliższej gali High League 2 jest zagrożona? Niepokojący wpis w mediach społecznościowych zamieścił jeden z jej uczestników – PashaBiceps.

Francis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou chce boksować! Kameruńczyk z francuskim paszportem udzielił portalowi TMZ wywiadu, w którym zapewnił, że oprócz walk w MMA, chce także toczyć pojedynki pięściarskie.

Gamrot otwarty na starcie z Fizievem: Ma naprawdę wyjątkową stójkę!

Wyśmienicie spisujący się w organizacji Dany White’a Mateusz Gamrot wypowiedział się, co myśli o domniemanym pojedynku z Rafaelem Fizievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis