MMA PLGROMDAByły zawodnik UFC i mistrz świata w walkach na gołe pięści w GROMDZIE! Tym bardziej nie będzie miękkiej gry!

Były zawodnik UFC i mistrz świata w walkach na gołe pięści w GROMDZIE! Tym bardziej nie będzie miękkiej gry!

Mamy dobre wiadomości dla fanów walk na gołe pięści w Polsce! Były zawodnik m.in. UFC i mistrz świata w walkach bez rękawic wystąpi w GROMDZIE! Informację o nowym angażu potwierdzili już organizatorzy!

mistrz świata w walkach na gołe pięści w GROMDZIE

Chodzi o postać 38-letniego Brytyjczyka Marka Godbeera. Zawodnik ten może pochwalić się tytułem mistrza świata w walkach na gołe pięści.

Były zawodnik UFC i mistrz świata w walkach na gołe pięści w GROMDZIE

Godbeer tytuł mistrza świata wagi ciężkiej w walkach na gołe pięści zdobył wygrywając turniej organizacji Valor Bare Knuckle. W finale pokonał on Siala Siligę w pierwszej rundzie. Zapis tego pojedynku prezentujemy poniżej:

Brytyjczyk teraz będzie próbował zwojować polskie podwórko, gdzie stanie do rywalizacji na gali GROMDA:

“Mistrz świata walk na gołe pięści oraz były zawodnik UFC Mark “THE HAND OF” Godbeer wchodzi do gry! Prawie dwumetrowy angielski gigant. Mistrz wagi ciężkiej MMA. Posiadający bilans walk 13-5 w tym 9 zwycięstw zakończonych przez nokaut. Welcome to the family. #GROMDA” – czytamy w materiale potwierdzającym angaż Godbeera.


Mark Godbeer to także były zawodnik UFC. W największej organizacji MMA na świecie walczył on w latach 2016-2018 i swoją przygodę z tą organizacją zakończył z rekordem 2-2. Pokonał tam nie byle kogo, bo wygraną ma nad Waltem Harrisem i Danielem Spitzem. Po wypełnieniu cztero-walkowego kontraktu UFC jednak nie zdecydowało się na przedłużenie z nim umowy.

Zobacz także:

Alan Kwieciński proponuje walkę z dwoma rywalami po kolei na FAME 14! Chce obu Murańskich!

Alan Kwieciński chce wprowadzić zmianę do swojej najbliższej walki! Kickbokser proponuje… walkę z dwoma rywalami po kolei już na gali FAME 14!

Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 70. Dwie legendy KSW skrzyżują rękawice!

Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) poznał rywala na galę KSW 70 w Łodzi. Popularny “Pudzian” zmierzy się z inną legendą KSW.

Pierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Amadeusz Roślik jest już po operacji. Popularny ”Ferrari” na instagramie poinformował jak wygląda obecnie jego stan zdrowia. Przypomnijmy, że od kilkunastu godzin w internecie krążyła wiadomość, że zawodnik FAME MMA został zaatakowany nożem. Roślik potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce i opowiedział co się stało.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis