MMA PLUFCByły zawodnik UFC cytuje Biblię i nawołuje: Bóg zna cię po imieniu i nazwisku!

Były zawodnik UFC cytuje Biblię i nawołuje: Bóg zna cię po imieniu i nazwisku!

Cung Le (9-3) były zawodnik UFC świadczy i nawołuje do uwierzenia w Boga! Zawodnik z Wietnamu jest w swoich mediach społecznościowych aktywny i często mówi o różnych sytuacjach związanych z religią. Le również cytuję Bibilę i nawołuje do zmiany swojego życia.

Le

50-latek na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Wietnamczyk zaczynał od taekwondo, gdzie uzyskał czarny pas. Było też karate, zapasy, brazylijskie jiu-jitsu i sanda, w której zdobył zawodowe mistrzostwo świata w wadze półciężkiej. Zawodnik z Sajgonu w 2006 roku zdecydował się na debiut w mieszanych sztukach walki. Cung to przede wszystkim były mistrz organizacji Strikeforce, gdzie pokazywał się z bardzo efektownej strony. 50-latek zawsze dostarczał kibicom dużo emocji. Le to przede wszystkim świetny stójkowicz.

Cung w 2011 roku trafił do największej organizacji na świecie, gdzie stoczył cztery walki. Le zmierzył się chociażby z Wanderleiem Silvą, Richem Franklinem czy Michaelem Bispingiem. 50-latek ostatnią walkę stoczył w 2014 roku, gdy przegrał przed czasem z wspomnianym Brytyjczykiem.

Le jest także aktorem, który ma na swoim koncie rolę w wielu filmach akcji. Wojownik z Wietnamu grał w dwudziestu filmach.

Cung Le nawołuje!

Cung Le nie ma wątpliwości, że na świecie trwa walka dobra ze złem. Były mistrz Strikeforce nawołuje wszystkich do nawrócenia i uwierzenia w Boga!

Easy choice

Posted by Cung Le on Thursday, July 27, 2023

Cung w jednej z ostatnich wpisów cytował Biblię i miał kolejne przesłanie.

Najważniejszą relacją, jaką kiedykolwiek możesz mieć, jest relacja z Bogiem Ojcem i Jego Synem Jezusem Chrystusem. Bóg zna cię z imienia i nazwiska oraz z ilości włosów na twojej głowie. Nie możesz być letni wobec Jezusa.

Szatan: pożądanie
Bóg: miłość

Szatan: pycha
Bóg: pokora

Szatan: gratyfikacja
Bóg: samokontrola

Szatan: wolność
Bóg: przewodnictwo

Wersety biblijne (o walce duchowej):
Efezjan 6:10-11 👇🏼
W końcu bądźcie mocni w Panu i siłą Jego potęgi. Obleczcie całą zbroję Bożą, abyście mogli przeciwstawić się zakusom diabła.

2 Tesaloniczan 3:3 👇🏼
Ale Pan jest wierny. On cię utwierdzi i strzec będzie od złego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis