MMA PLUFCByły zawodnik UFC aresztowany! Powiedział policji, że jak go wypuszczą, to już nie zobaczą

Były zawodnik UFC aresztowany! Powiedział policji, że jak go wypuszczą, to już nie zobaczą

Były zawodnik UFC zaresztowany! 36-letni Amerykanin, który walczył w największej organizacji MMA na świecie w latach 2014-2015 usłyszał aż trzy zarzuty.

Były zawodnik UFC aresztowany

Chris Carriosa, bo o nim mowa został aresztowany przez policję w St. George w stanie Utah. Zarzuty, które ma postawione są poważne.

Były zawodnik UFC aresztowany!

Wszystko poszło o incydent, który miał miejsce o 4 nad ranem 1 stycznia tego roku. Carriosa miał uderzyć swoją partnerkę po awanturze domowej. Całość miała słyszeć rodzina kobiety i to ona wezwała wówczas policję.

Kobieta, którą Carriosa uderzył miała mieć posiniaczoną twarz, zemdleć oraz zwymiotować w trakcie transportu do szpitala.

Według informacji mundurowych, Carriosa miał im powiedzieć, że zaraz jak go wypuszczą po zatrzymaniu, to już nigdy nie zobaczą. Dlatego właśnie szybko dołączono mu zarzut pobicia i rabunku na tej samej kobiecie, którą miał napaść i okraść 24 marca zeszłego roku.

Carrioza jest przetrzymywany w areszcie od zeszłej niedzieli.

Zobacz także:

Michał Pasternak opublikował rozmowę z Kwiecińskim! Nie było miło! Widzieliście?

Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak w mediach społecznościowych opublikował krótką rozmowę z Alanem Kwiecińskim. To nie była miła rozmowa!

Khalidov obszernie o swoich ”ustawionych” walkach w KSW! Pojawiło się dużo śmiechu [WIDEO] Co wy na to?

Mamed Khalidov (36-8-2) w swoich mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym szczegółowo wypowiada się o swoich ”ustawionych” walka w największej organizacji w naszym kraju. Pojawiło się dużo śmiechu! Film powstał oczywiście nieprzypadkowo, bowiem po ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim pojawiło się dużo komentarzy ”niedzielnych kibiców”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis