Były zawodnik KSW pójdzie w ślady Artema Lobova? Polak wystąpi w walce na gołe pięści

Foto: UBKB
Foto: UBKB

W zeszłą sobotę odbyła się gala BKFC 5, gdzie w walce wieczoru wystąpili Artem Lobov i Jason Knight. Po krwawym boju zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Rosjanin. Teraz dowiadujemy się, że Łukasz Parobiec także wystąpi w walce na gołe pięści.

Polak stoczy walkę dla organizacji UBKB, a jego przeciwnikiem będzie Lee McGarry, który ma za sobą jedynie przeszłość związaną z boksem amatorskim. Starcie będzie eliminatorem do walki o pas wagi ciężkiej.

Parobiec stoczył 23 walki w MMA, z czego 12 wygrał, dziewięć przegrał i dwie zremisował. Jednak nie wygrał od sześciu ostatnich pojedynków. Ostatni triumf Polaka miał miejsce na gali BAMMA 25, kiedy to 14 maja 2016 zwyciężył przez dyskwalifikację rywala. „The Punisher” wystąpił także na ACB 53, gdzie uległ Karolowi Celińśkiemu oraz wskoczył na ostatnią chwilę do karty walk KSW 45 w Londynie. Łukasz został wtedy szybko znokautowany przez Wagnera Prado.

„Wow, to będzie wojna, starcie prawdziwych dwóch wojowników wagi ciężkiej! Będący na fali Lee McGary, który wygrał walkę w ostatnią sobotę, podejmie Łukasza Parobca. Żeby jeszcze podkręcić atmosferę, to walka będzie eliminatorem do walki o pas wagi ciężkiej. Bilety dostępne na na www.ubkb.uk.”

Wow 😮 this will be war, real heavyweight clash from two very game fighters!Lee McGary riding high on the back of his…

Opublikowany przez UBKB – Ultimate Bare Knuckle Boxing Niedziela, 7 kwietnia 2019

Zawodnik, aby przerwać swoją passę niepowodzeń zdecydował się wystąpić na gali Ultimate Bare Knuckle Boxing, która odbędzie się 4 lipca w Manchesterze.