MMA PLFENByły zawodnik FEN Marcin Szreder zarażony koronawirusem, zdaje relację z walki z chorobą!

Były zawodnik FEN Marcin Szreder zarażony koronawirusem, zdaje relację z walki z chorobą!

Były zawodnik organizacji Fight Exclusive Night Marcin Szreder za pomocą sowich mediów społecznościowych poinformował o zarażeniu się koronawirusem. Kickbokser na Instagramie zdał relację z walki z tą śmiercionośną chorobą.

Szreder opublikował film, w którym opowiedział o swojej walce z koronawirusem, uzupełniając go poniższym opisem:

“Moja walka o życie ❤️💪🏼

… tym razem walczę jak nigdy dotąd, najtrudniejsza walka i okres w moim życiu – mój przeciwnik KoronaWirus 😤😤😤👍🏼💪🏼👊🏼👊🏼 Cel wygrać z tym skurwielem 👍🏼💪🏼👊🏼👊🏼👊🏼
Żyć i być szczęśliwy ❤️❤️❤️”

View this post on Instagram

„Jestem tym, czym jestem. Świat jest dla Ciebie tym, czym uważasz, że sam jesteś. Zacznij od zobaczenia, że świat jest w Tobie, a nie Ty w świecie. Cały świat nie jest niczym innym jak odbiciem Ciebie samego i przestań szukać błędu w odbiciu. Nie możesz zmienić świata, zanim nie zmienisz siebie.… Wszystkie problemy pochodzą z umysłu. Przypomnij sobie, że nie jesteś umysłem, a jego problemy nie są Twoimi. Problem ludzkości tkwi w błędnym używaniu umysłu.” Do przodu walczymy z tym gównem ❤️❤️❤️👍🏼💪🏼👊🏼👊🏼 #szrederteam #mylife #myfight #myrules #mychoice #dobro #wraca #pokonam #wirusa # Dziękuje za wsparcie wygram wiem ze wygram 😂😂😂👍🏼💪🏼👊🏼👊🏼

A post shared by Marcin Szreder official (@marcin_szreder) on

Marcin Szreder w organizacji FEN walczył w latach 2016-2108. Stoczył tam pięć walk notując rekord 2-3. Wszystkie odbyły się na zasadach K-1.

Ostatnie starcie Szreder stoczył 10 marca 2018 roku, kiedy to przegrał decyzją sędziów z Rafałem Korczakiem. Było to na gali FEN 20.