MMA PLNajnowszeUFCByły trener Mike’a Tysona zachwycony Alexem Pereirą. Porównał go legendarnego boksera

Były trener Mike’a Tysona zachwycony Alexem Pereirą. Porównał go legendarnego boksera

Alex Pereira zrobił ogromne wrażenie na utytułowanym trenerze boksu.

trener Tysona zachwycony Pereirą
Foto: Chris Unger/Zuffa LLC/ Getty Images

Teddy Atlas, czyli człowiek, który pomagał w przygotowaniach młodego Mike’a Tysona, wypowiedział się na temat stójkowych umiejętności „Poatana”. Uznany amerykański szkoleniowiec porównał Alexa do największych gwiazd boksu.

Przypomnijmy, że Pereira w ramach UFC 303 zmierzył się w rewanżowym starciu z Jirim Prochazką. Brazylijczyk ponownie nie dał większych szans popularnemu „Denisie”.

Samuraj z Czech już pod koniec pierwszej rundy zapoznał się z deskami, lecz wówczas uratował go gong. Ale jak to mówią: co się odwlecze, to nie uciecze.

„Poatan” dokończył robotę chwilę po rozpoczęciu drugiej odsłony, nokautując Prochazkę fantastycznym kopnięciem na głowę.

Teddy Atlas w superlatywach o Alexie!

Teddy Atlas nie szczędził komplementów w stronę „Poatana”. Największe wrażenie na Atlasie zrobił fakt, że Pereira potrafi uderzyć z tak dewastująca siłą, jednocześnie wykonując przy tym bardzo mały zakres ruchu.

Nie widziałem tak krótkiego ciosu od czasów Joe Louisa. Niesamowite!

Ponadto oglądając walkę Brazylijczyka, Teddy Atlas miał wrażenie, że Pereira dokładnie wiedział, co zamierza zrobić jego przeciwnik.

Ma radar. Ma w oczach x-ray. Widzi rzeczy, których zwykli ludzie nie dostrzegają. Taką umiejętność ma również Terence Crawford.

ZOBACZ TAKŻE: Mistrz FEN weźmie udział w Dana White Contender Series. Prezes FEN ogłasza!

Podsumowując, Alex Pereira jest nadczłowiekiem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis