MMA PLUFCByły rywal Turnera typuje jego walkę z Mateuszem Gamrotem!

Były rywal Turnera typuje jego walkę z Mateuszem Gamrotem!

Matt Frevola walczący w kategorii lekkiej postanowił wytypować zwycięzcę walki “Tarantula” – Gamrot. Pojedynek ten odbędzie się w sobotę na gali UFC 285. “Gamer” wszedł do niego na ostatnią chwilę zastępując Dana Hookera. Jego rywal zajmuje obecnie 10 miejsce w rankingu UFC kategorii lekkiej.

Gamrot

Matt Frevola to były zawodnik organizacji RFC oraz Titan FC, obecnie walczy w UFC. Dostał się do niej poprzez DWCS wygrywając z Jose Floresem.

W okrągłej klatce Ultimate Fighting Championship zadebiutował 14 stycznia 2018 na gali UFC Fight Night przegrywając z Polo Reyesem. W jednej z największych organizacji na świecie jego bilans wynosi 3-3-1. Wygrywał tam z Jalinem Turnerem, Luisem Péną oraz Genaro Valdézem. Ostatnią walkę stoczył 12 grudnia 2022 na gali UFC 281 wygrywając przez nokaut z Ottanem Azaimarem.

Frevola typuje zwycięzce walki Turner – Gamrot!

“The Steamrolla” postanowił wytypować wygranego walki “Tarantula” – “Gamer”. Powiedział, że według niego będzie to Jalin Turner.

Zobacz także:

Jake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Jake Paul postanowił wypowiedzieć się na temat sprzedaży PPV po walce z Tommym Furym. Powiedział, że sprzedaż wyniosła 500 tysięcy subskrypcji PPV.

Babić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami! Widzieliście?

Alen Babic (11-0, 10 KO) nie może doczekać się następnego pojedynku. Reprezentant Chorwacji już dwudziestego drugiego kwietnia zawalczy w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. Babić zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a w stawce pojawi się tytuł WBC kategorii bridger. Babić postanowił pochwalić nasz kraj.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis