MMA PLBoksByły rywal Floyda twierdzi, że Paul jest większym zagrożeniem niż… Conor McGregor!

Były rywal Floyda twierdzi, że Paul jest większym zagrożeniem niż… Conor McGregor!

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) dwudziestego lutego wraca na ring! Ma to być starcie z Loganem Paulem. Victor Ortiz (32-6-3, 25 KO) były rywal Floyda pomaga w przygotowaniach popularnemu youtuberowi. ”Vicious” gwarantuje, że Paul może sprawić większe problemy Floydowi niż Conor McGregor.

Amerykanin ostatni zawodowy pojedynek stoczył w sierpniu 2017 roku. Floyd w Las Vegas dopiero w dziesiątej odsłonie zastopował debiutującego w boksie – Conora McGregora. Od początku wielu kibiców wskazywało, że pod względem sportowym zestawienie te nie ma żadnego sensu. Medialnie jednak okazało się wielkim hitem.

Ortiz o youtuberze: Logan bije mocniej niż Mayweather!

Victor Ortiz (32-6-2) pomaga w przygotowaniach Logana Paula, który już dwudziestego lutego zmierzy się z legendarnym Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO). 33-latek w rozmowie z MMA Fighting stwierdził, że popularny youtuber bije mocniej niż ikona boksu!

Conor nie mógł nic zrobić. Nie chcę gadać o nim źle. Conor to niezwykły zawodnik UFC, ale nie ma czego szukać w ringu bokserskim. Logan nauczył się walki w ringu. Wszystko co zna to stójka. Logan umie boksować, ruszać się, a to dwa inne światy. Nie wiem co moglibyśmy zrobić w oktagonie, ale trzymamy się tego co umiemy. Teraz Logan umie boksować. McGregor to świetny bokser, jestem jego wielkim fanem. Zawsze mu kibicowałem, oprócz walki z Floydem. Floyd zrobił z nim co chciał kiedy przestał się bawić. W pewnym momencie dał kibicom show. Czy Conor go trafił kilka razy? Jasne. To przecież walka! Floyd jednak mógł zakończyć ten pojedynek kiedy tylko chciał. Mayweather znalazł sobie youtubera.. To brzmi jak łatwa robota dla 20-krotnego mistrza świata. Ok, pokonajmy go. Ja jednak oglądałem jak ten youtuber stał się profesjonalnym bokserem, który godzinami trenuje i studiuje grę. Jest bardzo zdyscyplinowany, ciężko pracuje i słucha. Ma świetnego trenera, Miltona Lacroix, który ma sporą wiedzę i doświadczenie. To niebezpieczna kombinacja. Z tego co widzę podczas treningów mogę szczerze powiedzieć, że Logan prawdopodobnie bije mocniej niż Mayweather. Kto jest bardziej celny? Zobaczymy 20 lutego.

Zobacz także:

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Khamzat Chimaev wycofał się z walki! Zaskoczeni?

Khamzat Chimaev postanowił wycofać się z walki z Leonem Edwardsem. To już drugi raz…