MMA PLBoksByły rywal Adama Kownackiego zastrzelony w Wigilię na oczach rodziny!

Były rywal Adama Kownackiego zastrzelony w Wigilię na oczach rodziny!

Ogromna tragedia w Nowym Jorku! Były rywal polskiego pięściarza wagi ciężkiej – Adama Kownackiego zastrzelony w Wigilię Bożego Narodzenia! I to wszystko na oczach rodziny!

Były rywal Adama Kownackiego zastrzelony

Chodzi o pięściarza Danny’ego Kelly, z którym “Babyface” wygrał na punkty na gali zorganizowanej w styczniu 2016 roku.

Były rywal Adama Kownackiego zastrzelony w Wigilię na oczach rodziny!

Kelly został zastrzelony na jednej z nowojorskich ulic. Pięściarz podróżował z rodziną: żoną i trójką dzieci mających: 9, 7 i 4 lata. Kiedy zatrzymał swoje auto, z samochodu obok ktoś zaczął w niego strzelać. Kelly nie miał szans na przeżycie. Członkowie jego rodziny na szczęście nie doznali obrażeń, ale oglądali całą sytuację z najbliższej odległości.

Sprawcy tego morderstwa nie zostali zatrzymani i obecnie poszukuje ich policja.

Danny Kelly w zawodowym boskie stoczył 14 walk, a jego rekord wynosił 10-3-1. Ostatnią walkę stoczył w październiku 2019 roku, kiedy to znokautował w Hanowerze Nika Kisnera.

Zobacz także:

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja!

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

,,Głupim byłoby nierespektowanie go jako przeciwnika” Trevin Giles przed walką z niepokonanym Moralesem! [WYWIAD]

Trevin ,,The Problem” Giles to już zaprawiony w walkach zawodnik UFC. Legitymuje się on bilansem 14-3, a w swoim ostatnim pojedynku został brutalnie znokautowany przez dobrze nam znanego Du Plessisa. W styczniu wróci on do oktagonu i zawalczy z niepokonanym Michalem Moralesem. Będzie to debiut Trevina w kategorii półśredniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis