MMA PLUFCByły pogromca Roberto Soldica wystąpi na grudniowej gali UFC 269!

Były pogromca Roberto Soldica wystąpi na grudniowej gali UFC 269!

Były pogromca Roberto Soldica – Dricus Du Plessis wystąpi na grudniowej gali UFC 269! Impreza ta odbędzie się 11 grudnia i zapowiadana jest na pożegnanie roku 2021 przez UFC z przytupem!

Dla Dricusa Du Plessisa będzie to czwarta walka stoczona w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Wcześniej Afrykaner wygrywał trzy starcia z rzędu.

Były pogromca Roberto Soldica wystąpi na grudniowej gali UFC 269!

Du Plessis to były mistrz wagi półśredniej KSW i były pogromca Roberto Soldica. Afrykaner wygrał z “Robocopem” w październiku 2018 roku, kiedy to niespodziewanie znokautował Chorwata w drugiej rundzie odbierając mu mistrzowski pas polskiego giganta. Du Plessis wygrał w swojej karierze już 16 walk – wszystkie przed czasem.

Jego rywalem będzie Andre Muniz. Brazylijczyk niedawno pokonał swojego utytułowanego rodaka – mistrza Strikeforce Ronaldo Souzę poddając go w fenomenalnym stylu w pierwszej rundzie na majowej gali UFC 262. Muniz ma na swoim koncie 14 zwycięstw w pierwszej rundzie.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC 269:

Amanda Nunes vs. Julianna Pena – o mistrzowski pas wagi koguciej dywizji kobiet
Randy Costa vs. Tony Kelley
Cody Garbrandt vs. Kai Kara-France
Priscila Cachoeira vs. Gillian Robertson
Maycee Barber vs. Montana De La Rosa
Dricus Du Plessis vs. Andre Muniz

Zobacz także:

EFM SHOW 2: Załęcki z nowym rywalem! “Bez różnicy, bo i tak będzie KO w 1. rundzie!”

Już 11 września na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX wystąpi Denis „BAD BOY” Załęcki.
Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen a nie jak początkowo zakładano Krystaps Zile

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.