MMA PLUFCByły podwójny mistrz zastąpi Danę White’a w roli prezesa UFC? “Każdy przyjąłby tę propozycję”

Były podwójny mistrz zastąpi Danę White’a w roli prezesa UFC? “Każdy przyjąłby tę propozycję”

Choć Dana White ma się dobrze i póki co nie ma nawet żadnych pogłosek na temat jego potencjalnego odejścia z szefowania UFC, to w mediach pojawiają się opinię o potencjalnym jego następcy.

Tym może okazać się były podwójny mistrz UFC, który swego czasu dzierżył pasy mistrzowskiego wagi ciężkiej i półciężkiej, a także pracował w obsłudze komentatorskiej gal amerykańskiego giganta. Chodzi o postać Daniela Cormiera (22-2, 1 N/C), który w rozmowie z portalem MMAfighting.com przyznał, że propozycja prezesa UFC to coś, o której marzy każda osoba o zdrowych zmysłach na świecie:

“Uważam, że każda osoba o zdrowych zmysłach na świecie przyjęłaby taką propozycję. To wspaniałe być na czele organizacji, która robi tyle wspaniałych rzeczy w świecie rozrywki i nie tylko. Ludzie nie widzą wszystkiego, na co UFC ma wpływ. Ta praca, którą wykonują na całym świecie, jaki mają wpływ na ludzi na całym świecie. To coś fantastycznego.”

Cormier w innej rozmowie – z Benem Askrenem przyznał także, że nawet jeśli UFC zaproponuje mu jakąkolwiek inną posadę w organizacji, to rozważy każdą propozycję:

“Szansa pracy dla UFC to coś wspaniałego. Byłbym szaleńcem, jeśli nie miałbym nadziei, że dostanę jakąś propozycję. Rozważę każdą szansę pracy dla UFC. Ale Dana White będzie tutaj bardzo długo. Dana to gość!”