MMA PLFENByły podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk ma pomysł na dostanie się do UFC!

Były podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk ma pomysł na dostanie się do UFC!

Foto: FEN

Były podwójny mistrz FEN, który dzierżył pasy wagi średniej i półśredniej Andrzej Grzebyk (16-3) ma pomysł na dostanie się do UFC! Jeśli Amerykanie nie proponują mu kontraktu, to ten weźmie udział w jednym z show, którego stawką jest kontrakt z UFC!

Nie chodzi tutaj jednak o udział w The Ultimate Fighter, gdzie swego czasu w drużynie Conora McGregora występował Marcin Wrzosek. Grzebyk natomiast chce wziąć udział w programie Dana White’s Contender Series i wybrać drogę Grega Hardy do przedostania się do UFC.

O udziale Andrzeja Grzebyka w Dana White Contender Series poinformował portal mmarocks.pl, a zaraz potem informację potwierdził sam Grzebyk:

Andrzej Grzebyk w tej chwili znajduje się w serii ośmiu zwycięstw z rzędu i otwarcie zapowiada, że jego celem jest angaż w UFC, gdzie chce sprawdzić swoje umiejętności na tle światowej czołówki. 29-latek w ostatnich walkach pokonywał m.in. Kamila Gniadka czy Marcina Naruszczkę. Ostatnie zawodowe starcie z jego udziałem trwało 20 sekund, kiedy to na gali FEN 26 znokautował Roberta Fonsecę.