MMA PLCiekawostkiByły piłkarz m.in. Legii Warszawa przyłapany na bójce! [WIDEO]

Były piłkarz m.in. Legii Warszawa przyłapany na bójce! [WIDEO]

Foto: twitter.com

Aktualnie Nacho Novo zajmuje się innymi rzeczami niż grą w piłkę. Niedawno były piłkarz był uczestnikiem bójki, która została zarejestrowana kamerą w telefonie. Nie wiadomo, czy policja poważniej przypatrzy się sprawie.

Nacho Novo to piłkarz, który znany jest szerzej publiczności interesującej się piłką nożną. Zawodnik szczególnie zbudował swoje nazwisko w latach 2004-2010, grając dla Glasgow Rangers. Później Hiszpan przeniósł się do Sportingu Gijón, by następnie zasilić skład Legii Warszawy. W polskim klubie obecny 40-latek nie zachwycił, występując w zaledwie jedenastu meczach.

Oficjalnie Novo zakończył karierę w 2017 roku. Od tego czasu wiedzie on swe życie w Szkocji, zajmując się tam prowadzeniem swoich działalności oraz spędzaniem czasu na piłkarskiej emeryturze.

Niedawno do internetu trafiło nagranie, na którym Hiszpan bierze udział w bijatyce z pewnym człowiekiem. W pewnym momencie były piłkarz agresywnie ruszył na swojego oponenta, serwując mu ciosy pięściami. Kilku świadków wydarzenia starało się rozdzielić walczących. Nagranie z wydarzenia znajdziecie poniżej.

Na razie nie wiadomo, czy legenda Rangers oraz drugi uczestnik bójki zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Policja dotarła wprawdzie do nagrania, badając całą sprawę. Jednocześnie nikt nie zgłosił powiadomienia o popełnieniu przestępstwa.