MMA PLJon JonesByły mistrz wagi ciężkiej UFC o walce z Jonem Jonesem: Poddałbym go w parterze

Były mistrz wagi ciężkiej UFC o walce z Jonem Jonesem: Poddałbym go w parterze

Foto: Facebook/ Jon Jones

Były mistrz wagi ciężkiej UFC wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Jest on przekonany, że w konfrontacji z “Bonesem” w dywizji ciężkiej, poddałby go w parterze.

Chodzi o byłego mistrza wagi ciężkiej UFC – Fabricio Werduma, który aktualnie związał się z organizacją PFL i weźmie udział w turnieju wagi ciężkiej, którego stawką jest milion dolarów.

Werdum twierdzi, że po wygraniu turnieju PFL i zdobyciu mistrzowskiego pasa tej organizacji, można będzie pokusić się o zorganizowanie potencjalnej super walki między dwoma mistrzami.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC o walce z Jonem Jonesem: Poddałbym go w parterze

Werdum udzielił wywiadu Marcelo Alonsowi z portalu Sherdog.com, gdzie odpowiedział na pytanie o potencjalne zestawienie go z Jonem Jonesem. 43-latek jest przekonany, że z “Bonesem” zrobiłby to samo, co swego czasu zrobił z Alexandrem Gustafssonem, który przeniósł się do dywizji ciężkiej – poddałby go w parterze:

“Wierzę, że Jon Jones będzie w przyszłości mistrzem wagi ciężkiej UFC. Jeśli wygram turniej PFL, to wspaniale byłoby zorganizować taką super walkę z nim. Nie wątpię w to, że gdybym zmierzył się z Jonesem i gdybym był w takiej samej formie w jakiej byłem w walce z Gustafssonem, to poddałbym go w parterze.”

A Wy jak myślicie – Fabricio Werdum poddałby Jona Jonesa w ich potencjalnej konfrontacji?

Zobacz także:

Robert Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca! Mamy kolejną walkę w KSW?

Jeden z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w polskim MMA Robert Ruchała otrzymał wyzwanie od obcokrajowca! Bardzo możliwe, że Federacja KSW zdecyduje się na zestawienie takiej walki!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Mocny przeciwnik dla Rębeckiego, stawką pas!

Walka wieczoru FEN 32 potwierdzona! Organizacja Fight Exclusive Night podała właśnie informację dotyczącą najważniejszego zestawienia nadchodzącej gali!

PFL w TVP! Walki Marcina Helda z transmisją w polskiej telewizji!

Jak dosłownie przed chwilą ogłosił w kanale sportowym Maciej Turski, gale organizacji PFL będą transmitowane na antenie TVP Sport. Informację potwierdził też dyrektor stacji, Marek Szkolnikowski.