MMA PLBoksByły mistrz w MMA Ben Askren po porażce z youtuberem: Wyszedłem na głupka

Były mistrz w MMA Ben Askren po porażce z youtuberem: Wyszedłem na głupka

Foto: Screen

Były mistrz organizacji mieszanych sztuk walki – Bellator MMA i ONE Championship Ben Askren wypowiedział się szerzej po porażce z youtuberem Jakiem Paulem, do której doszło w miniony weekend w Atlancie.

Tam w walce wieczoru gali Triller Fight Club, Askren został znokautowany w pierwszej rundzie przez Paula i przyniósł wstyd całej społeczności mieszanych sztuk walki.

Teraz, “Funky” szerzej wypowiedział się o tej konfrontacji i dla osób sugerujących, że wyszedł do ringu bokserskiego tylko i wyłącznie po kasę zaznaczamy, że Askren chciał tę walkę wygrać.

Były mistrz w MMA Ben Askren po porażce z youtuberem: Wyszedłem na głupka

“Jestem bardzo rozczarowany. Wiedziałem, że ludzie nie potraktują tej walki poważnie. Ale kiedy ją przyjmowałem to: po pierwsze – liczyła się kasa, a po drugie – uważałem, że to dobry moment. Boksowałem trochę z przyjaciółmi w szkole średniej dla zabawy. Trenowałem do tej walki ciężko przez 11 tygodni. Nie zbagatelizowałem treningów. Po prostu walka nie poszła po mojej myśli.

Wiedzieliśmy, że ma dobrą prawą rękę, a ja wyszedłem na głupka, że nie zablokowałem tego ciosu. Moja obrona była trochę zbyt luźna. Słyszałem, jak moim trenerzy, zarówno Tyron jak i Biggie krzyczeli, żebym przestał reagować na jego podbródkowe, a ja tego nie zrobiłem i zapłaciłem za to najwyższą cenę.” – przyznał Askren.

Przypominamy, że walka youtubera z Benem Askrenem zakończyła się tak:

Zobacz także:

Były mistrz UFC chce walczyć z… youtuberem.

Jake Paul budzi duże zainteresowanie! Jeden z najbardziej popularnych youtuberów w sobotę zmierzył się z zawodnikiem UFC. Warto zaznaczyć, że Paul był faworytem bukmacherów jeszcze przed walką.

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship!

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.

UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas wyjątkowa gala UFC 261. Po raz pierwszy od ponad roku na trybuny powrócą fani.